oğlak burcu

arkadaş ne kötü bir burcum varmış dememe sebebiyet veren burç. sağlık olsun artık belki yükselenle falan toplarız.*
devamını gör...
mükemmel burçmuş. hiç güleceğim yoktu. bu oğlaklar mükemmel olmak için o kadar uğraşırlar ki mükemmel olmamaları olanaksızdır.
devamını gör...
neymişim lan ben dedirten burcum.
oğlak, sonu olmasa bile başlar bir oğlak
oğlak burcuyla inatlaşmayacaksın! onun kuralları vardır,karşısındakinin o kurallarına uymasını bekler! onu dinlemelisin!
oğlak 'lar sırlarla dolu biri ve çözülmeye hazır bir bulmaca gibi ilgi çekerler. baştan çıkartmak yetmez, fethetmeyi bilmek gerekir.
oğlak asil, inatçı, azimli, kararlı, intikamcı, duygularını belli etmeyen, esprili, özgüvenli, sahiplenici, güvenilir, asabi, olgun.
oğlak ani parlamaları ile keskin görünselerde merhametin gerçek aynalarıdr.yaşadıkları şeylerden ders çıkarıp yollarına devam etmeye çalışr
oğlak burcunun en hoşlanmadığı şey: duygu sömürüsü.. karşısındaki insanın kendini acındırmak için ağlamasına sinir olur ve gözünden düşer.
oğlak tan hemen sıcak davranmasını bekleme.. ilk önce sana alışmasını beklemelisin. bekleyemeyeceksen de git, o yeni birini bulur!
oğlak nasıl olduğunu anlamazsın zaten oğlak birden girer hayatına. birde bakarsın kalbin kan yerine onun adını pompalıyor beynine.
oğlak canının istediği şeyi yapmasını engelleyen kişinin canını sıkar
oğlak sözde değil özde güzeldir bir
oğlak için önemli olan kendi seçimini yapmış olmak
oğlak aşkta onu hiç bir zaman mahcup etmeyecek bir sevgili arar. dostları arasında saygı duyulan ve popüler biri olmalıdır.
oğlak yaptığı şey başkaları için yanlış bile olsa bir oğlak yinede yapar.insanlardan farklı düşündüğü için çoğu insandan zekidir bir oğlak.
oğlak istediğin zaman yapmaz bir oğlak, paşa gönlü istediği zaman yapar. "yap, yap!" diye ısrar edersen hiç yapmaz. huysuzluğu tuta
oğlak bir oğlağın aşkı yoruma kapalıdır. doğru ya da yanlış içindekini yaşamak ister oğlak. onun için doğru olan içinden gelen yaşamaktır.
oğlak lafı döndürüp dolaştırmaz, sokacağı varsa direk sokar bir #oğlak .. hayatta en nefret ettiği şey içinde söyleyemediği sözlerin kalmasıdır.
oğlak genellikle ikna eden değil ikna edilen olmayı bekler. beraberliğin başında, karşı tarafın ciddiyetine inanması temel gereksinimdir
oğlak onu herzaman bi iş yada evkurma hayaliyle görebilirsiniz,durmadan tasarlar.herortama ayak uydurur,paylaşımcıdır.arada ortadankaybolur
oğlak hem iyi gün'de, hem'de kötü gün'de iyi bir arkadaş, iyi bir dost'tur. sevdiklerini asla yalnız bırakmaz ve sahiplenirler..
oğlak ile konuşurken, hemen "kanka, kanki" ayağına bağlama! biraz ciddiyet ve mesafeli olman gerek! laubaliliiği sevmezler
oğlak aşk konusunda tedbirlidir. bu yüzden hemen yeni bir ilişkiye girmesini beklemeyin. kalbini onarması zaman alır
oğlak : laf oturtma, haddini bildirme işlerini kendine görev edinmiştir. her nedense yine engel olamaz kendine, mekanizma bu şekilde işler.
oğlak : sever ama bunu belli edemez çoğu zaman, bunun adı utangaçlık filan değildir. yapısı gereği aşka dair kelimeleri pek kullanamaz.
oğlak : pek fazla kin beslemezler, unuturlar genelde. ancak bir şeye taktılar mı, onun peşini bırakmazlar.
oğlak ; dünyaya kalıcı şeyler bırakmak ister, dostluk gibi, güzel bir aile gibi...
oğlak: aşıkken bile mantıklısın. duygularını belli etmezsin. seven taraf sen olsan bile 'az seven' gibi gösteriyorsun. 7 yüregimi tükettin!
oğlak; kendi problemlerinin verdiği stresin acısını etrafındakilerden çıkarma konusunda, oğlakların üstüne yoktur.
oğlak; kararını verdikten sonra her şey bitmiş sayılır onun için, kimin ne dediğine kulak asmaz, uygun zamanı bekler sadece.
oğlak: asla arkadan vurmaz, kazık atmaz.
oğlak; ota boka yorum yapmaz, az, öz ve tam yerinde konuşur bir oğlak.
oğlak: dostların senin için çok önemli ama biraz kendine zaman ayır. çok yoruyorsun kendini, mutlu olmak senin de hakkın beybim.
oğlak: o da sevmeden evlenmem diyenlerden! insanları zor beğenir zor aşık olur ama oldu mu evliliği düşünebilir. şu an için uzak olsada..
oğlak ne zaman imkansızı seversen, işte o zaman gerçek seversin..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar