öğretim görevlisi olup insan olamamak

hatun bugün bilgisayar dersi için online bir sınava girdi. konu çok can sıkıcı olduğundan ve durumdan fazlaca etkilenip sinirlendiğinden üstüne gidip detay sormadım. yazarlığı var, isterse detay sunabilir.

sorduğu bir soruda verdiği şıklara dikkat edin. özellikle d şıkkına!avukat arkadaşımdan bilgi alıp, şikayet edebilmek için uygun bir yasa varsa pazartesi savcılığa gideceğim ve suç duyurusunda bulunacağım. bu şekilde insanları horgörerek ayrıştırıp hakaret düzeyine varan söylemlerde bulunan kimsenin yanına bırakmayacağız inşallah. hatun bimer'den başlamış. ben uludağ üniversitesi rektörlüğüne ve dekanlığına yazacağım. inşallah bu soru hastalıklı bünyesiyle eğitim vermesine bir engel olacak.
devamını gör...
yapılan tabii ki ırkçılık, ayrımcılık. fakat bu laubali üslup, sorunun bu denli basit 3.sınıf hayat bilgisi sorusu tadında olması ve soruda 4 șık olması beni ayrı bir şaşırttı. ben en son ortaokulda 4 şıklı soru görmüştüm.
devamını gör...
bu ve bunun gibi karaktersiz insanların öğretim görevlisi olmaları utanç vericidir. bazen diyorum ki keşke ekşi sözlük gibi sesimizi duyurabilsek, gündem oluşturabilsek... kininde, nefretinde boğulasın deyip geçiyoruz malesef.
devamını gör...
beyinsizlerin en sevdiğim özelliği yerlerinde duramayıp mutlaka kendilerini ifşa etmeleri. iki komiklik yapıp laf çakıcam diye kariyerini yaktı muhtemelen. gene de son dönemde hükümetteki atatürkçü özentiden dolayı paçayı kurtarabilir. 10 kasım 9'u 5 geçe falan yazmış şimdi bunu alırsak yaygara kopar diye tırsabilirler.
zuhah dikkat ederseniz yukarıda yargıdan-hukuktan hiç bahsetmedim. işte bu hale geldi yargı. siyaset oldu tamamen. acı, komik ve yine acı.
devamını gör...
yaklaşık iki hafta kadar önce jay-jay nickli yazar kardeşimizin gündeme getirdiği bu rezaleti hatırlayanlarınız vardır. Hatırlayamayanlar yahut görmeyenler ilk tanıma bakarak detaylıca inceleyebilirler. Uludağ Üniversitesi'nde kendisine hoca diyen birisi tarafından hazırlanan vize sınavı sorularından bir tanesi tam anlamıyla kepazelikti. Toplumun değerlerini hor görenlerin, insanları giyim kuşamları üzerinden yargılayan ve aşağılayanların yaptıkları yanına kar kalmasın deyu jay-jay ve arkadaşı bir takım girişimlerde bulundular. şükür ki girişimlerden biri işe yaradı ve bimer'in devreye girmesi sonucunda bu zat hakkında soruşturma başlatıldı. inşallah soruşturma sonuçlandığında adalet yerini bulacaktır.
hoca denen zatın, hakkında soruşturma açıldığını öğrendikten sonra öğrencilerine gönderdiği şu mesaj ise tam anlamıyla komedi;

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar