öğretmenden ağlayarak not isteyen öğrenci

ortaokulda vardı la baya bunlardan. yazılıları kötü olunca hocayla konuşurlardı hoca yok mok olmaz deyince başlarlardı ağlamaya. nefret ederdim bunlardan. o kadar zırlamadan sonra bide benim notlarım şöyle iyi böyle iyi diye hava atarlardı. uyuzlar hatta eşşoğlueşşekler.
devamını gör...
hocam elektirikler gitti de çalışamadım hocam lütfen 5 puan verin Allah belamı versin ki yazın çalışıp öğrenip eve jeneratör yapacam hocam lütfen ya.*
devamını gör...
niye gıcık kapıyorsunuz yav bu benim 4. sınıftaki halimdir. annemle babam ben 85 altında not alırsam ya döverdiler ya da baya başımın etini yerlerdi. bende bir kere 78 mi ne almıştım baya ağlamıştım.
devamını gör...
çaresiz kalındığı durumda bence makul bir silah. söz konusu öğrenci en azından "hocam doğum yaptım, lohusayım beni dersten geçirin.(ne lohusalığı, kadın hamile bile değildi.)" , hocam ahan da kaza geçirdim kanıtı da bu kolum(yalandan ftr'ci arkadaşa alçıya aldırtılmış kol gösterilir.)." gibi iğrençleşen yalanlar söylemez sadece duygu sömürüsü yapar.

not: üstteki tanımlarda "lisede bile vardı bunlardan." denmiş. arkadaşlar ben lisansta hatta yüksek lisansta bile gördüm. *
devamını gör...
çoğunlukla erkek öğrencidir. kız öğrenciler daha çok ders çalıştıkları için ihtiyaç duymazlar. ihtiyaç duyan da olağanüstü kıvrak zekasıyla etkisi altına alır ve istediği notu da elde eder. ama gel gelelim erkek öğrencilere... onlar daha konuşmaya başlamadan ağlamaya başlıyor ya da duygusal hal ve hareketler sergiliyor. sonuç: hüsran tabii ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar