öğretmenler odası goygoyu

teneffüsler de öğretmenlerin yaptığı muhabbettir. şimdiye kadar gördüğüm okullarda hep ev araba muhabbeti yapılıyordu ta ki şuan da çalıştığım okula gelesiye kadar. bu tarz muhabbet yapmayan okullar olduğunu görmek beni çok mutlu etti filmlerden, kitaplardan, kültürden sanattan konuşabildiğin insanların olması süper bir durum.
devamını gör...
bazen selanik örgüsü dışına çıkılıp ilginç yemek tarifleri konuları da konuşuluyor. her zaman ciddi konular konuşulacak diye bir kaide yok sonuçta derslerden dolayı arada bir eğlenceli muhabbetler onların da hakkı. sanırım eğitimci olarak gördüğümüz için daima kara delik, divan edebiyatı ya da trigonometrinin gelişim sürecini konuşmaları bekleniyor. her şey yerinde güzeldir, insan için...
devamını gör...
okuduğum okuldaki odada deneme sınavı sonuçları, öğrencinin durumları, dersler vs. konuşuluyor. ama ııı. saat dinlenme teneffüsü ve öğrenci girişi kapalı ne konuştuklarını bilmiyorum.
devamını gör...
ek ders muhabbetleri, modeli değiştirilen arabanın taksitleri, çocuklardan bıkmış olma, olası tatil hesaplamaları, dün akşamki dizinin heyecanlı sonu vs. gider.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar