okay yokuşlu

1994 doğumlu kayserisporlu futbolcu. bu aslan parçası 1-2 biten avustralya-türkiye u20 dünya kupası maçında belki de kupanın en güzel golünü attı.
devamını gör...
uefa ve son 3 lig maçındaki performansıyla taraflı tarafsız* herkesin alkışını aldı. 21 yaşında ve as takım oyuncusu. inşallah kendisini daha ilerilere taşır.
devamını gör...
1994 konak izmir doğumlu trabzonspor'un defansif orta saha oyuncusu. altay altyapısından yetiştikten sonra kendini kayseri'de bulmuş, oradan da trabzonspor'a hicret etmiş. avustralya u20 takımına karşı son dakikalarda attığı klas aşırtma golü ile pascal nouma'ya selâm göndermiş, avustralya kalecisini futboldan soğutmuştur. futbol zekası ve karakteriyle türk futbolunun parlayan yıldızlarından biri.
devamını gör...
galatasaray'ımın anlaşmaya yakın olduğu ön libero. celta'da maçlarını izlediğim oldu gittikten sonra, oturup sırf onu izlediğim maçlar oldu. fatih hoca "hiçbir şey yapmasın, sadece rakibi, topu ve adamı kessin" diye okay'da karar kıldı. e pasaportta türk, saf kesici. oghenekaro etebo ile birlikte bir şeyler olacak gibi duruyor bakalım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar