milli eğitim açıklama yapmasına, açıktan nakit istemenin yasak olmasına rağmen nasıl oluyor da böyle şeyler yaşanıyor anlamıyorum!!1
çocuğumuz hogwarts'ı kazandı diye sevinirken, ön kayıtlarda albus dumbledore adlı arsız müdür yok efendim okulun temizlik malzemeleri eksikmiş de, vay efendim geçen seneki kömür yetmemiş de türlü bahanelerle açıktan kayıt parası talep ediyor!! yetmiyor, deneme sınavları için kağıt istiyor.

bazı velilerin parası olmadığından sınıfları temizlediği bile oluyormuş. yazık...
devamını gör...
ev cini adlı kardeşlerimize ödeme bile yapmayan faşist okulun, o kadar parayla ne yapacağını merak etmemize neden olan durumdur. ısınma büyü, korunma büyü, aydınlatma büyü, bina zaten komple büyülü, insan gücü kullanımı hemen hemen hiç yok, ev cinlerine maaş yok, gıda maddelerinin nerden geldiği belli değil, muhtemelen çoğu yasak ormanda yetişiyor, hagrid maaş alıyor mu almıyor mu belli değil, e hemen hemen hiç gider yok. noldu, öteki tarafa götürebildin mi biriktirdiğin paraları dumbledore efendi?
devamını gör...
şu sıralar çok pahalı bir istek. yok mu bu işin sihirini neyim. öğrenciler yavaştan uzmanlaştıkça ağaç hatta kenevir üzerinde denemeler yapar. koskoca hogwarts, hem dumbledore un koca sakalına yakışmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar