okunmaması gereken kitaplar

5.
"okunmaması gereken kitaplar" yoktur. kitaplar hakkında yorum yapmaması ve kitap tavsiye etmemesi gereken insanlar vardır" şeklinde "düşündüren" başlıktır bu.
devamını gör...
en beğendiğim kitaplar.. kimse okumasın istiyorum.. bir tek ben bileyim bana ait olsunlar sorunlara ben anlatayım istiyorum.. resmen kıskanıyorum.. boyle de bencil kıskanç biriyim iste.. * *
devamını gör...
"çok satsın" niyetiyle yazılmış kitaplar. yazarın niyetini okuyamıyoruz ama okuduğumuz şeyen yazarın niyeti kabak gibi anlaşılıyor. ister secret olsun, ister top secret olsun, durum aynı.

kısıtlı ömür süresini değerlendirmekse mesele, kıymetli bir vaktini lagalugaya harcamak istemez insan, diğer tarafta ouması gereken başka kitaplar dururken.

devamını gör...
gabrial garcia marquez'in "yüzyıllık yalnızlık" adlı romanı tam bir şaheser, sürükleyici ve okuyanın hayal gücünü geliştirici bir yapısı var. romandaki tipler, aralarındaki ilişkiler, aile yapıları latin amerika'ya ait olsa da bizim toplum yapımıza da çok uzak değil.
devamını gör...
bu kitabı 100 odalı, 1000 uşaklı, denizi olan, içinde hayvanat bahçesi bulunan, gözünü alabildiğine koruluk olan bir evden yazıyorum. diye başlayan dandik kişisel gelişim kitaplarıdır efendim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar