askeri güçler tamtakır kurubakır, ister suçlu olduklarına inanın, ister inanmayın şu an ülkenin eğitimli asker, pilot sayısı komik rakamlarda.
polis kuvvetleri hakeza.
konu ile alaksız, eğitimci sayısıda aynı.
sebebp alakasız olarak ülkenin içi bomboş. insta-girl ve insta-boy'ların ülkeyi savunacağına inanıyorsanız eğer ülkemizin asker sayısını yükseltme imkanımız var ama eğitimsiz asker elbette...

sebep,neden gibi olguları kenara bırakıyoruz, bir şekilde ülke her anlamda bomboş, bu kabul edilmesi gereken mevzudur, peki dünya siyasetinde kıvılcım hükmünde olan etrafı ateşe verebilecek güçte olan sıkıntılı siyasetlere, amerika-suriye-ırak-iran-israil hatta söylemleri ve askerleri ile bölgede etkisini göstermeye çalışan o kadar etkiye rağmen ısrarla önlem alınmıyor olması.

ısrarlaülkenin bomboş vaziyette tutulmasının nedeni ve sebebi alakasız olarak önlem alınmıyor olması, fetö-akp kavgasında durum çıkarlar değilde de; yahudilere sen daha iyi hizmet edecektin- ben daha iyi hizmet edecektim kavgası olduğuna inanmaya başlamadım değil.


bu söylemde kendisine güvenilecek ülke yönetimi söz konusu asker ve polislerin davalarını hızlandırır sonuca ulaştırır yetenekli kişilerden kurtarabildiğini temiz olduğuna kanaat ettiğini kullanır, aynı zamanda ilave hızlı ve etkin bir eğitim dönemi başlayabilir.

savaş bu topraklarda istenecek en son şeydir, ancak yahudi ve amerikan köpeklerinin niyatları ortada iken.....eşşeği sağlam kazığa bağlamanın zararsız olması durumu var.

yapılacak her iş, niyet, sahih duyguları veyahut satılmış ruhların ispatı olacaktır.
devamını gör...
üçüncü dünya ülkesi olduğumuz icin savaşa baştan hazırız biz. onu birinci dünya ülkeleri düşünsün devler liginden 3. lige düşünce adamı samar oğlanına çevirirler. her yere asılan erdoğan posterlerini görünce korkmayacak bir tane ülke yoktur sanırım.
devamını gör...
çekmecede 3 tane kör bıçak, çantamda komando bıçağı, lastiği eksik şabanga var. ben hazırım. askerde öğle yemeğinde çıkan köfteleri düşmana firlatsak kafasını yararız. dört bir yanımız mühimmat lakin bireysel silahlanma olmazsa işimiz yaş.
devamını gör...
mevcut kafa yapısıyla ancak şöyle olabilir;
ittifaka katıldık, ay biz caydık ittifak iğrenç itilafa geçtik. ayyy itilaf çok çirkin, çok kandırdı bizi, hadi ittifak gel gene el ele tutuşalım. aman bu ittifak algı operasyonu yapıyor, itilaaaf biz geldik. ve böyle döner durur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar