ölen babasıyla selfie çekilen kız

manyaklıkta son nokta. ama bak çok hüzünlü. babasının yokluğunda ilk günün hüznü çökmüş üzerine. like sayısı da önemli değil tabi.

baban ölmüş beğendim tatlım.

devamını gör...
fotoğraftan gördüğüm kararıyla 26 tane like almış. değer mi ? yani !! Allah bilir altındaki yorumların yarıdan fazlası da '' takibe takip falan yorumlarıdır. üç beş tane like almak için kıçı başı ayrı oynayanların ortamında artık bu tür şeylere şaşırmamamız lazım.
devamını gör...
ölü babam ve ben(sağda mutsuz).

ne denir ki, şaka olmalı desen olmaz mümkün değil. çok ilginç. çok sıradışı. sonra thy pilotu neden sakinlikle tepemizde ufo var diye kuleye haber veriyor diyorum, şu manyaklıktan sonra ufoyla çay içen görsem garipsemem.
devamını gör...
bu mecralara gereken tepki verilmediği için böyle olan kızdır. yani her şeyimiz aha şu mecralar olmuş. artık duygu hayat içinde yok, internette var ağalar. bakın kız oraya ağlayan ifade koymuş mu, koymuş. hah bu kız üzgündür artık.
bunlar işin göze batan, artık ünsiyet edemediğimiz noktaları olduğu için göze çarpıyor. yoksa bir insanın kendi fotosunu çekip oralara koyması ne kadar akıl mantık çerçevesinde ki?
sadece ünsiyet peyda etmiş.
devamını gör...
içimizdeki beyinsizler yüzünden bizde helak olacağız sanırım. türkiye yahut diğer ülkelerde olan bu akıl mantık dışı olaylar fark etmiyor bir gün helak olacağız gibi geliyor bana ama ne zaman Allah bilir.
devamını gör...
soğukkanlı bir yüz ifadesine, sofistike duygu, düşüncelere ve sözlere sahip olan aklı kıt, ilgi ve beğeni delisi kızdır. babasının taksiratını Allah affetsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar