olof palme

28 åžubat 1986 gecesi eşi ve oğlu ile sinemadan evine dönerken faili meçhul bir cinayete kurban gitmiş siyasetçidir.

izmir in karşıyaka ilçesinde olof palme adına bir park ve anıt vardır.
devamını gör...
pkk tarafından öldürülmüş olması muhtemel başbakan. zira terör örgütü yandaşı medyalar, isveç aleyhinde günümüzde dahi kara propaganda yapıyor yeri geldikçe. palme'nin pkk'ya tavır almış olmasını da düşünürsek, mümkün bence.
devamını gör...
bekir hazar : bağıranlar kulübü 18.06.2015

isveç'te yıllar önce olof palme iktidara geldi, uluslararası baronlara kafa tutarak birleşmiş milletler'de "beş kıta konferansı" düzenledi, yeni bir yapı kurdu.
afrika'dan tanzanya, amerika kıtasından şili, asya'dan hindistan, avrupa'dan isveç ve yunanistan bu yapıya dahil oldu. o günden sonra papandreu ailesi yerle bir olup adeta yunanistan'dan silindi. şili'de allen de öldürüldü, tanzanya'da nyerere darbeyle indirildi. hindistan'da ise raciv ve indra gandi öldürülen isimlerdi. ve isveç'te de organizatör olof palme'yi yaşatmadılar, öldürttüler. palme'nin cinayet davasından yargılanıp daha sonra aklanan tek zanlı christer pettersson 16 eylül 2004'te esrarengiz bir biçimde öldü. yıllar sonra şemdin sakık "olof palme'yi biz öldürdük." diyordu. sakık'ın ifadesine göre, taşeron pkk'nın emriyle harekete geçen "harun" kod adlı pkk avrupa sorumlusu, palme'yi öldürmek üzere bir militanı görevlendirmişti. isveç cıa ve abd için çok önemli bir ülkeydi. yıllarca nato'da türk subayı olarak görev yapan sait yılmaz "abd 5.kol faaliyetlerini buradan yürütüyor." diyordu. uluslararası baronların bıraktığı kırıntılardan beslenen bir ülke olarak tanımlıyor, bilderberg içinde çok etkili olduğunu vurguluyordu. isveç mason locaları 2012 sonunda fransız locasından ayrılmıştı.
sait yılmaz bu ayrılığı şöyle açıklıyordu; "volvo'nun önce fransız renault'a satılıp, daha sonra araya abd'nin girmesiyle 3 milyar euro ceza ödenerek ford'a satılmasıydı ayrılmanın sebebi.
devamını gör...
28 şubat 1986 gecesi eşi ve oğlu ile birlikte sinemadan eve dönerken uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen eski isveç başbakanıdır. saldırıyı pkk üstlenmiştir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar