ölü doğmuş yaratık

fırankeştaynın başarısız denemelerinden biri olduğunu tahmin ettiğim yaratık. elektrik şokunu doğru zamanlamayla veremedi muhtemelen. sözlükte elektrik aldığı yazarlar olursa kötü.

hoşgelmiş yeni yazar.
devamını gör...
kendisinden ilk defa oy aldım. biraz tırsıyorum açıkçası yaratık falan... normalde de mahlası görünce etrafından dolaşıp geçiyordum zaten.
saygılar abi hoş geldin. kaç kaç kaç.
devamını gör...
mikroskoplara olan ilgisinden ötürü bir laboratuvar kurup, birlikte çalışmak istediğim yazar. kim bilir, dünyanın bir noktasında karşılaşırız belki...
biraz geç olacak ama hoş gelmiş. *
devamını gör...
inanılmaz seri artıcı bir yazar. ama öyle bir yazarın sayfasına girip seri artılayan şeklinde değil. girilen her yeni tanımı artılayan daha profesyonel, tanımlara gerekli değeri veren, okuyan beğenen ve beğenisini sunan bir yazar. helal olsun.
devamını gör...
bu nasıl ölü doğmuşluk anlamadığımız yazarımız. hiperaktiflerde en üst sırada yer alıyor şu an. ölü hali buysa dirisi sözlüğü uçurur.

kelamı daim olsun.
devamını gör...
#6717017

ilgili tanımın sonundaki itiraf ile tanımdaki bütün gizemi yerle bir etmiş, kendi oluşturduğu büyülü atmosferi dağıtmıştır. ne vardı betty’nin gerçek olduğuna inansak?
devamını gör...
entrylerini fazla okuyamadigim icin hakkinda pek fikir sahibi olmadigim fakat niki bayagi bir itici gelen dunyali.

iyi yazmalari olsun efendim.
devamını gör...
(#6781666)
bir adet gizli hayranı olduğuna emin olduğum güzel arkadaş.
o değil de bir yandan gıybet yapıp bir yandan dondurma yediğim ve çifte iç soğutma yaşadığım ender insanlardan. seviliyorsun kız, yerli yersiz her ortamda yaprak dökümü izlemeni özledim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar