ömer dinçer

ak parti istanbul milletvekilidir. aynı zamanda istanbul üniversitesi işŸletme fakültesi öğŸretim üyesi ve profesördür.
başŸbakanımız, bugün itibariyle, çalışŸma ve sosyal güvenlik bakanlığŸına atayıp iyi bir işŸ yapmışŸtır. vatana, millete hayırlı olmasını umuyorum.
ayrıca bilim ve sanat vakfında ders vermektedir.
devamını gör...
bisav'da kısa süre dinleme imkanı bulduğum akademisyen,çalışma ve sosyal güvenlik bakanı.

bu sınırlı zaman diliminde,bisav'da verdiği derslerde interaktif ders yöntemiyle öğrencisini zinde tutar,öğrencilerini uzun uzun konuşturduktan sonra yekunda söyleneni öylesine iyi harmanlar ve özetler ki,dersinden kabınıza birşeyler aktarıldığını farkederek ayrılırsınız.

devamını gör...


--- alıntı ---

rotahaber'in edindiği bilgiye göre, çalışma ve sosyal güvenlik bakanı ömer dinçer oğlunu evlendirmekm için hazırlıklara başladı. ancak bakan olmasına rağmen bugüne kadar ciddi bir birikim yapmayan bakan dinçer, düğün masraflarını karşılamak için, toki̇'nin gölbaşı'nda yaptığı ve taksitle aldığı evi satmak zarunda kaldı. yaklaşık 200 milyar lira olan evin taksitleri de daha bitmediği için bakan dinçer, evin satışından oldukça düşük bir gelir elde edecek.

elinin altında tüm devlet imkanları olmasına rağmen, oğlunu evlendirmek için daha borcu bitmeyen evi satan bakan dinçer, türk siyaseti ve ak parti adına örnek bir tablo oluşturdu.

--- alıntı ---

devamını gör...
61. hükümette milli eğitim bakanı olan değerli akademisyen.

daha önce çalışma ve sosyal güvenlik bakanıydı daha daha önce de başbakanlık müsteşarıydı.

hükümette ahmed davutoğlu'ndan sonraki en güzel adam.

eminim milli eğitimi bir hizaya sokacaktır.
devamını gör...
çalışma ve sosyal güvenlik bakanı olarak iyi işler yapmıştı. mali müşavirlikten gelme birisi olarak inşallah milli eğitim için hayırlı olur özal ın adamlarındandır yetiştirdiklerindendir daha doğrusu. 3. bölge milletvekilidir ayrıcanam.
devamını gör...
intihal yapan birisiydi. onun için ben onun özellikle de eğitim bakanı olmasını mantıklı bulmuyorum. olmamalıydı, yapmamalıydı rte.
devamını gör...
evvela intihalci iftirasına gelelim, bu, ömer dinçer müsteşar olduğunda ortaya atılmış bir iddia idi, bunda laik eğitim sistemi eleştiren makalesinin payı unutulmamalı. bu iddiayı medyaya yayan ise jandarma istihbarat komutanı levent temizöz'dü. yani bildik bir belatı vurma hamlesi. üstelik intihal yaptı diye gösterilen eserlerden bazısı bu adamcağızın eserlerinden sonra yayımlanmış, diğerleri ise yine bizzat ömer dinçer'in diğer kitaplarından alıntılanmış. ve şurası daha manidar ki intihal kararını veren de kemal'lerin yök'üydü.

saniyen, biz bu adamdan umutluyuz, en azından meb'teki şu köhne yapıya can verecektir. umutlu olan sadece biz değilmişiz, bugün abbas güçlü de şunu yazdı: onu tanıyan kime sorsam çok büyük işler yapacak diyorlar.


--- alıntı ---
Ömer Dinçer’i tanıyan her kim varsa, hemen hepsi de kendisinden çok umutlu. “Göreceksiniz çok büyük işler başaracak, göreceksiniz o en çözülmez gibi görünen sorunları bile çözecek. Yeter ki biraz sabırlı olun” diyorlar. Çok yakından tanıdıklarına göre, elbette bir bildikleri var.

...
başaracağından emin. Madem öyle, Ak Parti niye 10 yıl zaman kaybetti, ta en başında onu niye getirmedi diyenlere, her ne kadar tatmin edici yanıt vermeseler de, bekleyin görün diyorlar başka bir şey demiyorlar. Bu yüksek beklenti umarız, Bakan Dinçer’in omuzlarına artı bir yük getirmez, baskı yaratmaz!..
--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar