islamı anlamamışŸ,ömer hayyamın ve said nursinin hayatını hiç okumamışŸ üstad said nursinin modern egitim için verdigi çabaları bilmeyen cahil insan başŸlıkları.
devamını gör...
ömer hayyam gibi hayatı çözmüş, matematikle uğraşmış, büyük filozof varken; doğulu basit bir adam olan said nursi'yi okuyan tuhaf insanlardır.

öncelikle: yobazan:(n.) a stupid man who is hungry about woman. ex: yobazan muhittin looks the girls when they are in saadet parti's congre.

harbi anlayamıyorum bu safları. ne zorunuz var oğlum hayatta. ne sıkıntı yaratıp, kendi içinize korku salıyorsunuz. cennette içmeyecek misiniz şarapları?orda da mı karşı cinsten birini görünce günah diyeceksiniz. yok oğlum herşey free orda. e orda özgürlükse burda niye yok. fazla takılmayn said nursi gibi insanlara.


devamını gör...
alkolün su gibi tüketildiği batı dahi alkolün berbat etkilerinden bıkıp cannabise yönelirken, tek tek cannabisi legalleştirip medical marijuana diye bir sistem kurarken, alcohol vs marijuana diye belgeseller çekerken hala sümerlerin bulduğu birayla, babillerin bulduğu şarapla, arapların bulduğu arak*la takılan insan hezeyanı olan tanım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar