ömer turan

ne versek yerler medyası tetikçilerinden. biraz daha demokrasi, biraz daha özgürlük gelirse ülkeye o da havuzu ilk ter eden farelerden olacaktır. at fava bekle.

şöyle bir twit atmış;

--- alıntı ---

@omerturantv: renault beyaz toros serisinin üretimini durdurmuş olabilir. ama toyoto'nun pikap serisi bu boşluğu çok rahat doldurur bence.

--- alıntı ---

bu derece tahrikkar bir dil...
rabbim ıslah etsin.
devamını gör...
adam mehmetçik demek istemiş ama bazı lafı mabadından anlayanlar ououoo tayibe peygamber dediiiii diye höykürüyorlar.
tanım:kendini müslüman, siyaset bilimci, uai uzmanı, tarihçi, ekonomist, mütercim, yazar, gazeteci,türk-yörük, anti-emperyalist olarak nitelendiren kişi.
devamını gör...
bu şahıs sabah önce her biri küçük bir hz. muhammed dedi gözüme battı

sonra bu operasyondan sonra ak partinin oyu %44 oldu diye yazdı altına bu durumda oy mu düşünüyorsun ak partiye zarar veriyorsun şeklinde bir tweet attım ve ardından herkes aynı şekilde yanlış olduğunu yazdı. bu sonra kendisini temize çıkarmak için onlarca tweet attı.

ne pkk lı olduğumuz kaldı ne parayla tweet attığımız kaldı. hatta cemaatçi gibi beddua bile etti.

sonra eski tweetlerini karıştırmaya başladım baktım yalçın akdoğan a saldırıyor sürekli.

son olarak şu tweeti attım ve block!

sonuç olarak şüpheli bir şahıs. ak partili görünüp fitne çıkarmaya çalışıyor gibi.
devamını gör...
gelmiş geçmiş en naif iç ve dış politika analizine imza atmış olan kişi. zannedersem ramazanda sakin kalmak için rezene, melisa, anason karşımı bir çay falan içiyor.

devamını gör...
saldırmadığı isim kalmıyor, kendi çapında fuat avni ekolünde takılıyor. lakin artık ithamları haddini epey aştı, pek çok kimseyi darbecilikle suçluyor.
ahmet davutoğlu, ibrahim kalın, efkan ala, yalçın akdoğan ve daha niceleri.
teorileri saçma, üslubu pis, cesaretinin kaynağı ise muhtemelen yastığının altında falan gizlediği 46 raporu...

böyle adamlara iktidar kanadında prim verilmemesi, yazdıklarına itibar edilmemesi, mümkünse medya içinde bile barındırılmaması lazım!
devamını gör...
az evvel twitterda şu tweetleri atan kişi ;

"1. fuatavni hesabının ananim hesap oldugu, başbakanlık, kabine, beştepe ve ak parti gm'drn beslendiğini en az on kez yazdım. fitneci dediler.
2. paralel temelli nato darbesi geldiğini ve bu darbenin mit, başbakanlık (eski yönetim) ve gk başkanlığı olduğunu on kez dedim,deli dediler.
3. bu darbe bir koalisyondu, son anda anlaşamadılar ve ayrılığa düştüler. şimdi meydanlarda darbe karşıtı gibi şov yapıyorlar.
4. davutoğlu ve ekibinin darbecilerle görüştügü ve darbe sonrası kabinede başbakan olacağı yönünde ciddi iddialar var.
5. meral akşener mhp'nin başına gececekti, darbeye o da destek verecekti, kabine de başbakan yardımcısı olacaktı.".

devamını gör...
iyice pisliğe vurdu işi, bence akli bir zaafiyeti var ama neden bu kadar tahammül gösteriliyor anlamıyorum.

şimdi de nihat zeybekçi, kadir topbaş, turgay güler, meral akşener, hakan fidan, nevzat çiçek, hulusi akar gibi farklı camialardan isimlere çok ağır sözler ediyor. ya bir kuyruk acısı var yahut menfaat beklentisi ama tehdit alıyorum diye ağlaması çok adi bir acizlik göstergesi. küfürlü konuş, şantaj yap, iftira at, sonra mağdur edebiyatı yap. yok yaaa!

not: savunduğu isimler ise çok daha vahim; süleyman soylu, metin külünk, mehmet metiner, şamil tayyar, burhan kuzu, melih gökçek...
devamını gör...
başarabildiği en büyük mevhum, oklarını nereye yöneltiyorsa oranın tüm personelini birbirine kuşku ile bakar hale düşürmek,
başta ak parti olmak üzere ilgili camialara gönül vermiş halk kitlesini, tabanı, teşkilatı derin şüpheye sevkedip bir süre sonra siyasetten soğutmak, hedefe dair inancını, şevkini kırmak oluyor.

ben yardımcı olmak istiyorum deyip de giriştiği faaliyetle tabanı bu kadar bölebilen, şüpheye düşürebilen kişiden toplamda hayır değil şer çıkar sadece.
twitter'da bu kadar ölçüsüz ve fütursuzca akla gelen her ismi ağzına alabilen çok derin bilgilere sahibim diyerek ortalığı allak bullak eden kişilerden köşe bucak uzak durmalı.
devamını gör...
durduk yere günahını almayayım ama galiba pelikancı cenahtan. verdiği başka isimler pelikan bildirinde geçen isimlerdi. yahut önüne geleni aynı çuvala koyuyor. dikkat edin sizi de aynı çuvalın içine atmasın. yalnız söylediklerinin bazıları da çıktı. bu da ilginç tabi.
devamını gör...
zamanında attığım bir tweet üzerine çıldıran onlarca tweetleşmeden sonra beni engelleyen şahıs.

kesinlikle dengesiz biri. hatta kripto cemaatçi olabilir diye düşünmüştüm o zaman. hâlâ çok emin değilim.

işte sözünü ettiğim tweet. ( #1710894 )
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar