omzu başa koymak

ilginç bir eylem. omzun, yıllarca üstüne baş konması sonucu yeter ulen sıra bende anlamında bir isyanı olabilir. uzuv keriz gibi hisseder kendini tabii bir müddet sonra, olağandır.
devamını gör...
iki kişinin (sevgililerde öncelik var) aralarındaki bağları kuvvetlendiren, şefkat duygusunu birbirlerine aşılamaları ile gerçekleştirdikleri bir tür yakınlaşma hareketidir, çocukluktan beri anneye karşı duyulan şefkat hisleri zaman içerisinde ergenliğin verdiği hormonal değişiklikler sonucu ihtiyaç haline gelir.
dipnot: insan kendine şefkat ihtiyacı duymaz.
devamını gör...
birbirini gerçekten seven iki insan için çok sık yaşanmayan, ama yaşandığı zaman aşklarının tarihinde geriye dönüp baktıklarında hatırlayabilecekleri anlardan biridir.

sevginin birinden diğerine aktığının net bir şekilde hissedilen andır.

edit : laaannn bu ne? omzu başa koymak, başı omza koymak. kim açtı bu başlığı lan? nasıl düşmüşüm var ya? neyse siz bunu da yapın moda tabirle elektrik alırsınız az da olsa, boşa gitmez.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
devamını gör...
yıllardır tek başıma yolculuk yapa yapa geliştirdiğim yetenek. kendi omzuma kendi başımı koyarak uyuyabilirim ki bu aynı zamanda ağlamak için başkasının omzuna da ihtiyaç duymadığımı gösterir. *

eklembik: üstteki tanımda gördüğümüz yanlış okuma mevzusunu ben de yapmışım. *
devamını gör...
kafa ağrıdığında yapılan. kafamın hangi kısmı ağrıyorsa o tarafa doğru başımı kendi omzuma yaslar şekilde uyurum ve ağrı geçer. bir yeriniz ağrıdığında orayı gerdirin ya da baskı uygulayın faydası oluyor sanki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar