cumhurbaşkanı'nın açıklaması.

lan hani bir oy bir oydu. adam 13-14 bin oya bile fark demiyor. hatta kazanmak için yeterli değil diyor. vay be bir istanbul'u kaybettirmek bu kadar ayarlarda sıkıntıya yol açtıysa genel seçimlerdeki bir hezimet neler yaptırır bunlara.

10 milyonu aşkın seçmenin olduğu istanbul'da 13-14 bin oy farkla seçimi kazandım havasına girmeye kimsenin hakkı yoktur. gönüllerin huzur bulabilmesi için bütün yasal olarak müracaat edilmesi gerekli itiraz mercileri ilçe seçim kurulu, il seçimi kurulu, ysk'dır. bu itiraz mercileri biter bundan sonra çıkan sonuca başımız gözümüz üzerinde deriz bu kadar basit. sandıkta hırsızlıklar var. ysk'ya gidiş, sandıktaki örgütlü müdahaleye yöneliktir. diğeri ise ayrı bir konu. her iki kanaldan bu yürütülecektir. temennim odur ki en iyi şekilde ortaya koyarız.

açıklama
devamını gör...
tayyip'in yeni zırvalarından biri. kanun bellidir diyeceğim ama kendisinin kanunla işi yok. ülkede kanunun kendisi tayyip. istanbul belediye başkanından bana ne ama insanın zoruna gidiyor. gvurun hakkı yense ağırıma gider, müslüman adil olur, zulme rıza göstermez.
devamını gör...
daha önceki kritik seçimlerden hem de türkiye sathındaki referandumlardan önce tam olarak ''yüzde 50'den bir oy fazla alan seçilmiş demektir'' diyen sen değil miydin reis? adalet, hakkaniyet, samimiyet nerede şimdi bu söylediğinde Allah aşkına? müslümanız yahu, sen de millet de müslüman! bu kadar mı uzaklaştın her şeyden, fe eyne tezhebun?

istanbul'a aşık olduğunu biliyoruz ama o başkasını seçti, bu kadar net. narsistçe baskılardan bıkarak terk eden sevgilisinden psikopatça bir intikam almaya çalışan sözde delikanlının ruh halini yaşıyor ve böyle bir kimsenin ağzıyla konuşuyor sayın cumhurbaşkanımız. bu hal iyi bir hal değil, bu ağız iyi bir ağız değil...
devamını gör...
demek ki sayarak aradaki 21.000 farkı kapatmaları yetmez, üzerine bir 25.000 de kendileri koymaları lazım. bu durumda 46.000 oyda usulsüzlük yapılmış bir seçimle kendileri meşru olabilecekler. kendilerini her koşulda ama her koşulda her şeyi ama her şeyi göze alarak her türlü insani değeri göz kırpmadan feda ederek meşru sayan bir canavardır işte erk. size kendi hırsınız tükenmek için yeter.
devamını gör...
bundan seneler evvel aziz yıldırım fenerbahçe başkanlığını 1 yazıyla bir oyla kazanmıştı.. on üç on dört bin farkı az mı görüyorsun reyiz?
devamını gör...
uzun boylu sevgi insanımızın demecidir.
bu akape karşıtlarına da hiç yaranılmıyor. devlet hep cebberut yüzünü gösterecek değil ya. çok ince bir ironi yapmış sayın cumhurbaşkanım. aslında lafı eko başkana değil bunu söylerken. bin ali yıldırım'ı iğnelemektedir.
ironiye bu kadar yabancı nesle aşina değiliz.
devamını gör...
benim merak ettiğim şu; sayımlar bitti ve az farkla akp öne geçti diyelim. o zaman ne olacak. reis'in bu açıklamasına göre mi amel edilecek demokrasinin gereğine göre mi.

her tarafınız çelişki olmuş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar