#özgürler 

sadece dünya sözlüğe has bir tutum. çevrimiçi olduğu halde hiç bir şey yazmayan yazarlar...

dosta düşmana karşı online görülüyorlar demek ki!
devamını gör...
az once 50 uye ile neredeyse hepsine gicik oldugum sorunsal ozneleri. sonra sozluk cok soyle oldu cok boyle oldu reroro. sen burada online olup yazmadigin surece sozluk daha cok soyle boyle olur demek istedigim yazarlar butunu. *
devamını gör...
bazıları da sabah namazında burada oluyorlar. uyanınca bakıyorum, sonra geri uyuyacağım zaman yine bakıyorum ki hala sözlükteler ve yazmıyorlar. herhalde birbirlerine sabah namazının faziletini anlatıyorlar*.

bundan daha ilginç olanı ise bazı çaylak yazarların daima çaylak kalmak istemesi. 5 tanım yazıyor, sonra onları da siliyor. kimseyle de mesajlaşamaz zaten*. soramıyorum da napıyorsun kardeşim diye. neyse hayırlısı. sözlüğün pencereden mahalleyi bekleyen teyzesi gibiyim bende.
devamını gör...
eskiden cimbomun maçlara gittiğimizde tribünlerin amigoluk yapan liderleri olurdu. evet şimdi de var tabiki de o zamanlar çok daha pislik tipler vardı şimdi baya temizlediler o tipleri.

onlar maça gelenleri maç bitene kadar bağırmaya , tezahürat yapmaya zorlarlardı. öyle bir baskı kurarlardı ki avazın çıktığı kadar bağırmaman mümkün değil. sessiz sesszi duranlara olmadık küfürleri yağdırırlar, tehdit ederler hatta hiç sesin çıkmazsa yanına kadar 4-5 kişi gelip dalarlardı adama. " lan olm maçı televizyon veriyor madem bağırmayacaksın ne diye geldin stada" diye patara kütere girerlerdi adama.

aha bu online olup da yazmayan modellere böyle amigolar lazım. lan olm burası sinema tiyatro mu , sırf hamido gibi okuyacaksan çık sözlükten dışarıdan da oku aynen okunuyor oradan da. ne burayı söğüt gölgesi gibi kullanıp işgal ediyorsun hamido deyip sonra da iki ele tütütütü diye tükürüp şaplağı indirmek lazım bunlara.
devamını gör...
şu an burada yazılanlara gülen yazardır muhtemelen. hatta "nihahaha çatlayın, söylemicem işte ne yaptığımı, söylemicem" diyor da olabilir. bilemiyoruz teknik olarak tabi ki.
devamını gör...
bir tane yazar belirleyip atıp tutuyoruz arka tarafta. bazen elimize küçüklük fotoğrafları falan geçiyor caps yapıyoruz.

en son geçen hafta 3 saat online gözüküp poker gecesi çevirdik. ama yenilenler seri artısına, siz hala seri artıcı meleğin saf düzgün birisi olduğunu zannedin.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar