opet

1992 yılında kurulan opet petrolcülük a.ş perakende satışlar, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar, depolama ve uluslararası ticaret konularında faaliyet göstermektedir.
devamını gör...
2002 yılı sonunda koç holding enerji grubu'nun %50' sine ortak olduğu opet, kuruluşundan bu yana alt yapı yatırımlarına ağırlık vermiştir. opet'e büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi, 2009 itibariyle 1.161.042 metreküp'e ulaşmıştır.
devamını gör...
--- alıntı ---

sektördeki pazar payını ve istasyon ağını her geçen gün artıran opet, koç topluluğu ortaklığıyla doğan güç birlikteliği ve sinerji sonucu, türkiye'de akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir.
opet, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla son on yılın en hızlı ve tutarlı büyüyen petrol şirketi haline gelmiştir.

opet, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet, ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul etmiştir. kalder türkiye müşteri memnuniyeti endeksine göre 2006, 2007 ve 2008 yıllarında sektörünün lideri olan opet, 2009 yılında da akaryakıt tüketicisinin en memnun kaldığı marka olmayı başararak, dördüncü kez sektör liderliğini ilan etmiştir.
opet, 2004 yılında ıso 9001:2000 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.
opet madeni yağlar, izmir'de bulunan fabrikalarında madeni yağ üretimi ve satışı yapmaktadır. entegre kalite sistem belgelerine sahip olan opet madeni yağları, başta ortadoğu ve balkan ülkeleri olmak üzere 20 ülkeye ihraç edilmektedir.

kuruluşundan bu yana ilklere imza atan opet, 98 oktan kurşunsuz benzini türkiye'ye ilk kez getiren ve ultra euro diesel motorini avrupa'dan önce türk tüketicisinin kullanımına sunan bir markadır.
opet, yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı, temiz tuvalet, yeşil yol, örnek köy ve tarihe saygı projeleri ile sosyal sorumluluk yaklaşımıyla da sektörün farklılık yaratan bir kuruluşudur.
halen türkiye'nin 3. büyük akaryakıt dağıtım şirketi olan opet'in sunpet markası ile birlikte 1300'ün üzerinde istasyonu bulunmaktadır.

buradan

--- alıntı ---
devamını gör...
yeni reklam kampanyasında, koskoca ülkede hiç kimse kalmamış, gitmiş ajda nineyi oynatmış.

senaryoyu yazan gerizekalı da, reklam filminin çizgi karakterini ajda ile konuşturuyor. hele o 70 yaşında, eli öpülesi, hürmet edilesi teyzeye bebek demiyor mu. yuh olsun, pes artık. saçmalıkta tavan yapmışlar.
devamını gör...
yol üstü dinlenme durağı olarak en seçilesi, resmen kendilerini temiz tuvalete adamış kurumsal şirket. ameliyathane girişi şekilli kapı açılışı olsun, tuvalet kullanım adımlarını yazıp asmaları olsun, aynalara astıkları bugün çoook güzelsin yazıları olsun, ilk kez bir tuvaletin fotosunu çektirmiştir bana. tv de dünya tuvalet günümüzü kutladığı reklamı gördüm de, yine şükranlarımı sundum.
devamını gör...
şu reklam camiasını anlamak mümkün değil,
aslında şöyle demek lazım, reklam camiasının toplumu anlaması mümkün değil.

sanıyorlar ki biraz popüler olanı reklamda oynatırsak daha başarılı oluruz.
hayır olmaz kardeşim.
tamam reklamda ünlü kullanmak iyi güzel de işin *okunu çıkarmamak lazım.
burcu esmersoy 1, arda turan 2. artık kabak tadı verdiler. iyice itici oldular.

son zamanlarda arda turan bi orkid reklamında oynamadı.
hangi reklamı açsan o. bunlar doğru hareketler değil. farkedin artık bunu.
opet de yine günümüzün en popüler en sevilen en yetenekli en en türk sporcusu arda turan'ı oynattı son reklamında.
eferin!!! bravo reklam camiası aferin!!
devamını gör...
cem yılmaz ile anlaşıp sözlük reklamlarında, youtube reklamlarında ve tv'de sık sık karşımıza çıkan bir reklam yapmışlar.
öncelikle reklam vasat, cem yılmaz reklama herhangi bir şey katabilmiş mi emin değilim. ayrıca reklamda verilen mesaj opet'in inanılmaz kötü bir benzinciden daha iyi olduğu sanırım. cem yılmaz ile anlaşarak reklama ciddi para harcadılar muhtemelen ama hiç gerek yokmuş galiba.
devamını gör...
reklamını başarılı bulduğum akaryakıt istasyonu. bir zamanlar bir jean reklamı vardı mavi idi yanlış hatırlamıyorsam. onun reklamında rakip jean şirketi mavi jeans hakkında konuşuyor ve reklamın sonunda "çok ileriye gittiler" şeklinde gerilla tipi mesajı veriyordu. yani opet reklamı, olayı bence iyi yerden yakalamış. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar