orochimaru

akatsukinin üyesiyken uchia itachiyle atışıp ayrılmak zorunda kalmıştır atışma nedeni de doğuştan gelen üstünlüklere inanmamasıdır. edindiği her şeyi çalşarak kazanmıştır bunun için insanları kandırsa da, kobay olarak kullansa da.
devamını gör...
naruto evreninin en sağlam kötü adam karakteridir. bence uchiha madara'dan bile iyi..bir de adam bir türlü ölmüyor.. bir de amerikan tipi kötülük yapmak için kötülük yapan karakterler gibi değil; daha orijinal ve ilginç..
devamını gör...
aslında iyi niyetle ana babasını diriltmek için jutsuler(ki bunlar özellikle 2.hokagenin kesin olarak yasakladığı jutsular) öğrenmeye başlıyor.sonra sapıtıhttp://yor.ve bir uchiha bedeni istiyor.sasuke'ninkini istemesinin sebebi henüz genç bir beden olması.şu meşhur senninin güçlerine ulaşmak isteyenlerden biri işte.
devamını gör...
kendisi ile voldemort arasında bir takım bağlatınlar buldum.ikisi de yılanlarla bayağı haşır neşir.çok alakasız şeylerden bir şekilde yeniden doğabiliyorlar.ikisi de ölümden korkuyor.ikisi de karanlık veya yasak işlerde ustalaşmış durumda.
devamını gör...
ne idüğü belirsiz karakter. habire bir yerlerden çıkıyor. tam diyorsun ki "aha öldü" bu sefer başkasından çıkıyor. o kadar çok kişiye hücrelerinden vermiş ki resmen öldürmek imkansız. japonca'da devasa yılan anlamına geliyormuş. ayrıca japon efsanesine göre de jiraiya'nın* da azılı düşmanıymış.
devamını gör...
naruto'daki en muammalı karakter. aslında iyi bir adamken her şeyi öğrenme aşkına ölümsüzlüğe kafayı takmış ve sapıtmıştır. daha sonları her işten el etek çekip normal bir vatandaş olarak yaşamaya başlamıştır. mitsuki diye bir oğlu vardır ve konoha şinobisidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar