kıyamet alemetleri sıralamasında yok biliyorum ama gayliği, i. liği,fahişeliği, lesbiyenliği, travestiliği film şartı unsuruna getirmek eşitlik değil zorlamadır. asıl şimdi bu eşitsizliktir.
uzun zamandır söylüyorum altını çizerek yine söyleyeceğim uç feminizmden bu lgbt sapkınlığına dertleri eşitlik değil ayrıcalıktır. eşit şartlar değil baskındır, baskıdır.

en basitinden lgbt'yi desteklemek hak ise desteklememekte haktır. sen şimdi 2024'ten itibaren bunu desteklemeyene ödül yok diyorsan yaptığın işte lgbt'liktir.

küfür etsem hoşuna gidecek ay keşke diyecek Allahınızdan bulun..

--- alıntı ---

oscar törenlerinde adaylar arasında çeşitlilik eksikliği nedeniyle tutarlı bir şekilde eleştirilen ve “oscar çok beyaz” şeklinde protesto edilen amerikan sinema sanatları ve bilimleri akademisi, oscar ödülleri için 4 temel kriter getirdi.

akademi’den yapılan açıklamada, “standartlar, sinemaya giden seyircilerin çeşitliliğini daha iyi yansıtmak için ekranda ve kamera arkasında eşit temsili teşvik etmek için tasarlandı” denildi.

sahne arkası yönetici ekibin veya teknik ekip üyelerinin tarihsel olarak dezavantajlı gruplardan seçilmelisi; ayrıca bu grubun kadınları, farklı ırkları, lgbti’leri kapsaması.

söz konusu yeni kriterler, 2024’te düzenlenecek 96. akademi ödülleri ile birlikte hayata geçirilecek.
--- alıntı ---
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar