islamcı arapperestlerin körfezdeki rüya ülkelerinin en laneti,açıkhava hapishanesi devlet kılıklı terör örgütü suudi arabistan'ın "kardeşlik" anlayışına güzel bir örnek teşkil eden suudi tarihçidir.

https://twitter.com/lordsin...

bunların lağım sistemlerine,yönetim felsefelerine laf edildiği vakit "hukuki sakınca ve provokatif içerik" oluyor işte.festival yapıldı diye cinnet geçirmeyi de içeren bu ruh hastası kafanın,fahrettin paşa'ya,tosun paşa'ya,türk'e ve gönderdiklerine olan kini orada devlet zihniyeti burada ise arka mahallede eline yetki geçiren bir iki modun zihninde tilki olmuş dönüyor.

şimdi bunu da gönül rahatlığı ile istediğiniz bahaneyi uydurarak silebilirsiniz.cümleniz adına bir daha "suudi arabistan işid'in devlet olmuş halidir."haydi klavye cihadına!!!
devamını gör...
kökten dinci oldukları için kendileri dışında mevcut olan müslümanları "kâfir" ilan etmekte hiçbir beis görmez suudlu araplar.

siz hiç, hazreti muhammed'in bir müslümanı "kâfir" ilan ettiğini gördünüz mü, tanık oldunuz mu? düşünün ki, vahşî bin harb el-habeşî, islam peygamberinin amcası hazreti hamza'yı öldürüyor ve naaşına da "ölüye saygı" ilkesini çiğneyerek türlü işkenceler yapıyor ama hazreti muhammed, bunlara rağmen kendisini hiçbir şekilde "kâfir" ilan etmiyor. edecek olsaydı islam peygamberi birini veya birilerini "kâfir" ilan ederdi. ki hiçbir şekilde öfkelenmeyen, yaradılışı sebebiyle uysal ve sakin bir yapıda bulunan koskoca islam peygamberi, bu olay karşısında ilk kez öfke duyuyor.
devamını gör...
birincisi başlık hatalı. "osman beyi tekfir eden suudi" olsa eh.. zira suud dediğinde bir hanedan veya devlet kastedilir ama bu bir kişi.

ama bu da olmadı. çünkü bahsi geçen adam osman beyi tekfir etmiyor videoda. aslen müslüman olmadığını, adının osman değil de başka bir şey olduğunu - ki bu iddia sözlükte de dillendirilmişti geçtiğimiz günlerde- bir şeyhin (herhalde edebalı'yı kastediyor) kızı ile evlenince adını osman olarak değiştirdiğini söylüyor. buna tekfir denemez, mühtedi olduğunu iddia ediyor denebilir.
devamını gör...
osman bey'i tekfir ettiği için tekfir edilmiş suud. yazılan tanımların ekseriyetinin sonu tekfir ile bitiyor. aşağı yukarı doğru ama bize gelince tekfirde aşırı gidiyorlar diyenler kendi dünyalık menfaatleri söz konusu olunca tekfir ahkamını kesmeyi iyi biliyor. zaten bugün islam dünyasının ve ümmetini en büyük düşmanı suudi arabistan kralları ve tağutlarıdır. bunların islamla bir alakası olmadığı gibi, vahhabi de değillerdir selefi de. vahhabilik diye bir şey de nihayetinde yoktur! kendisine ''vahhabiyim'' diyen hiçbir kimseyi göremezsiniz.

ayrıca muhammed b. abdülvehhab osmanlı imparatorluğunu tekfir etmediği gibi, kendisinden sonra gelenler ona ve ailesine ihanet etmiştir.
devamını gör...
içimizdeki, osmanlıyı yerin dibine batıran laikçileri görünce bir şey diyemediğim suud. sen yıllarca osmanlının mirası üzerinde yaşayan insanları osmanlı düşmanı etmişsin suud a laf ediyorsun. ne farkın var ondan?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar