nabıyon güzel bayan diye hamle yapın. terslerse bu ne terbiyesizlik toplumun suyu çıkmış diye herkesin duyabileceği şekilde bağırın böylece bu sizi üste çıkartacaktır
devamını gör...
güzel bir bayan olduğunuza delalettir. sonra arkadaş olursunuz, kim daha güzel, benim kocam seninkinden daha yakışıklı falan derken kavga eder , yolları ayırırsınız. yok en iyisi,yolun başından konuşmayın siz.
devamını gör...
bir keresinde edirne'den istanbul'a gideceğim. mevsim yaz. biletimi daha önceden almıştım. dersten çıktım otogara gittim böyle tam ucu ucuna yetiştim. otobüse girince benim koltuğun yanındaki koltukta halinden ühttp://nv.li olduğu belli olan yarı açık giyinmiş bir kız oturuyor. ben kızı görünce muavini çağırdım. bileti gösterip "yanlışlık var heralde, benim koltuğum burası" dedim. sonra muavin kızın biletini istedi. kontrol edince de erkek adına kesilmiş olduğunu gördü. işin garibi kız ise biz muavinle bunu konuşurken hiç tepki vermiyor. orada bi kıllanmadım değil.. muavin bana bakıp "yanlışlıkla kesilmiş bilet" dedi ben de eee dercesine tip tip baktım elemana. neyse muavin kıza dönüp "beyfendinin yanınıza oturmasından rahatsız olur musunuz" dedi. kız da çok doğal şekilde "hayır. tabi ki gelip oturabilir" dedi. muavin iti bana dönüp abi geç otur deyince şartellerim attı. "kardeşim, bileti yanlış kesilen ben değilim bu bir. ikincisi rahatsız olmayı bana sormalısın kıza değil! üçüncüsü hanımefendi rahatsız olmayabilir ama ben rahatsız oluyorum. bu şekilde seyahat etmem. hanfendiye başka yer bulun!" diyerek fena atar yaptım. öyle deyince kız bi şaşaladı. "ayy senin yanında zaten gitmem ben pis yobaz" deyip başka yere oturdu. ben de iki kişilik yere yayıla yayıla istanbul'a geldiydim.
devamını gör...
tek koltuğu paylaşıyorsak sıkıntı çıkarırım. jessica alba olsun farketmez. dirseğimle ganırtarak accıh rahat ver beeeah diyerekten cama doğru ittiririm aga. huysuz adamım sıkılmaya gelemem çekerim 7-65 liği.
devamını gör...
balıkesirden okulu bitirip son dönüşümdü galiba. direkt yanyana oturmadık ama ben tekli koltukta güzel kızda çiftli koltukta oturuyordu. uyuyordu. tatlı olmak adına herşeyi yapıyodu. anılarımıza yazdırdı kendini kızıl fıstık.
devamını gör...
9. (Tematik)
aşırı rahatsız olaydır. düşünsene, yanında bir kadın var, hiçbir hareketini rahatlıkla yapamazsın. inanılmaz derecede rahatsız bir yolculuk sebebidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar