şimdi, sizin kafanızda iki tane soru işareti var; bir dayak nedir, iki, neden atılır. iki tür dayak vardır; bir sıradan dayak, iki öğretici dayak. sıradan dayağa örnek; sıradan dayak. öğretici dayağa örnek; öğretmenlerimizin ilkokulda bize cetvelle böyle vurması. bu unutulur mu? unutulmaz. sıradan dayakta vücutta iki şey artar, bir korku iki ardinal. ardinal bi hormon, dayağa karşı olan arzuyu artırıyor. biz bunu istemiyoruz, biz istiyoruz ki yaptığınız eşşekliğin farkında varın...
devamını gör...
yakışıklıysa kızın hoşuna gidecektir ve kız ertesi sabah da evde o şekilde uyandırılmak isteyebilir. ama benim gibi bi eleman öperse kızın çığlıkları sonucu linç edilebilir.
devamını gör...
sadece filmlerde görülebilecek romantik bir sahne ihtiva eder. gerçek yaşamda ölümüne susamak deyimi ya da linç edilme fiiliyatıyla karşı karşıya kalacaktır.
devamını gör...
dünyanın en yakışıklı erkeği bile olsa buna hakkı olmayan kişidir. ister yakışıklı isterse çirkin, bir erkek karşısındakinin mahremiyetine saygılı olmalı. ancak aynı şeyi bir kız yaptığında durum nasıl olur bilemiyorum. yani bir kız hemcinsini öperek uyandırsa. neticede cinsiyet belirtilmemiş. deli gözüyle bakarlar sanırım.
devamını gör...
sacmasapan başlıklara sacmasapan şeyler yazmayın ya.
metro otobusundeki sapik muavinden,dikiz aynasından sürekli göz koyan namussuz minibüs soforunden ne farkı var bu adamin? hangi memlekette yasiyorsunuz ya? son 3 senede nasıl vakalar yaşandı bu ülkede hatirlamiyor musunuz da böyle başlıklara güzelleme yapiyorsunuz? madem hatirlamiyorsun o zaman al sana hayat kurtaran en sadık klişe cümle.
(bkz: aynısı anana bacına yapılsa ne yapardın)
devamını gör...
kuvvetle muhtemel birkaç arkadaşın iddiaya girmesi sonucu yeltenilen eylemin aktörüdür. bir psikopatlık var. üniversitede ne kadar özgüvene sahip olduğunu test etmek için bir arkadaş kuyumcuya girip bir kilo et istemişti. kuyumcudaki insanlar meczup mu diye garip garip bakıyolardı hey gidi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar