otomatik kapı tarafından algılanmayan insan evladı

o da bir annenin bir babanın evladıdır, onun da Allah ın verdiği kadarıyla boyu posu kilosu vardır, ama büyük ihtimalle haddinden hızlı yürüyordur ve bu yüzden otomatik kapılar tarafından zamanında algılanıp insan yerine konulmuyordur. gün olur, aceleyle giderken kapıya da çarpar, ama gülmemek lazımdır; bir yerde otomatik kapı çarpar efsanesine isyan etmiş, kapı kendisine çarpmadan kahramanımız ona çarpmıştır. olaya bir de böyle bakmak lazımdır.

he fren sistemleri yeterince iyiyse, zamanında durup kapının üstündeki vericiye bir el sallayıp iki de göz kırptığı taktirde işi de hallolacaktır.

(bkz: tatlı su yılanı deliğinden çıkarır)
devamını gör...
kapıyı algılaması beklenemez.
kapı beni algılamıyorsa ben onu neden algılayayım ki? yıkar geçerim. battal gazi torunuyuz neticede.
devamını gör...
algılanmadığı anda birden kendini en zavallı hissettirecek durum. herkeste bir panik havası oluşturduğu, el kol hareketleriyle, bir adım öne arkaya gitme eylemlerinin hızlı hızlı tekrarlandığı, sanki polise yakalanmış gibi suçluluk hissinde kalmış insan modelidir.
devamını gör...
otomatik kapının sensöründedir problem yoksa o insanoğlunda değil.

başımda bi tane var, benim gibi kocaman adamı görmüyor kerata . tepeleyip geçeceğim ama hastanede, kamu malı işte kıyamıyorum. onun yerine garip el kol hareketleri yapıp kendimi göstermeye çalışıyorum sensör efendiye .
yine de acelem olduğu veya kızgın olduğum bir zamanda tepeleme seçeneğim cebimde , akıllı olsun o otomatik kapı.
devamını gör...
geçenlerde avm'den çıkan iki insan evladıydı. otomatik kapı açılmıyordu bir türlü. ben çıkarken kapı açıldı, onlar da kendi aralarında "kısa boylu olduğumuz için mi açılmadı" diye gülüştüler. hoş ben de pek uzun boylu sayılmam ve onlar da o kadar kısa değillerdi. yine de olay komik olduğundan içerden kıs kıs güldüm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar