outlast

red barrels ın yapımcılığını üstlendiği 2013 yılında çıkması beklenen korku oyunu. ama öyle böyle değil* bir korku oyunu fanatiği olarak ben izlerken acayip heyecanlandım ve çok beğendim. umarım hayal kırıklığı olmaz tabi. son zamanlarda beğenerek oynadığım dead space 2, alan wake, condemned 2 ve resident evil 6 dan sonra görünüşe bakılırsa bu oyun onların pabucunu dama attıracak gibi. heyecanla çıkmasını bekliyorum. eminim baya bir zıplatacak yerimden.

--- alıntı ---

"akılsız zombiler ve şeytanlar beni artık korkutmuyor" diyorsanız sizi sinema filmi the rec tadındaki bu yeni videoya davet ediyoruz.

--- alıntı ---

devamını gör...
sonunda piyasaya çıkmış oyun. daha şimdiden ortalığı kasıp kavurmuş. deli gibi oynamak istiyorum. ama kahretmiye xbox a cıkmamış! ulan ille playstation almak yahut pc mi geliştirmek zorunda mıyım. of offf napsak ki... bu arada duyduğuma göre oyunda silah olarak kullanabileceğimiz birsey yokmuş, sadece kamera ile oyunu sürdürüyormuşuz. gece görüşü hayatımızı kurtaran önemli noktalardan birisi. sanirim baya korkutacak oyunseverleri.*
devamını gör...
nihayet bu gece oynamaya başladığım korku oyunu. ancak 15 dk. dayanabildim bu gerginliğe.* acayip bir atmosfer yapmışlar. oynarken çok feci kasılıyorsunuz. adamın nefes alış verişi, ani çıkan sahneler ve tabi ki karanlıkta gece görüşünü açtığımız kameramızla tırsmanın hakkını veriyoruz. bu ne ya silah olmadan nasıl oynayacağım!! ben ki kolay kolay korkmam böyle şeylerden, ama o korkunç dev adamdan kaçmaya kalbim dayanmadı daha fazla ve oyunu kapattım. sabah oynayayım da belki azıcık sakin olurum tadını çıkarırım. kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyorum....
devamını gör...
outlast, red barrels tarafından yapılmış ve yayınlanmış bir hayatta kalma-korku oyunudur. oyunda "miles upshur" adındaki bir gazetecinin, garip olaylar olduğu konuşulan bir akıl hastanesine el kamerası ile tek başına girdikten sonra yaşadığı olaylar oynanmaktadır. oyunun playstation 4 sürümü türkiye, hindistan, kuveyt, suudi arabistan, katar ve birleşik arap emirlikleri'nde çıkmamıştır
devamını gör...
daha önce korku oyunu yapılmış mıydı bilmiyorum ancak bu zamana kadarki en korkunç oyun olduğu kesindir. http://2.si de 2014 başlarında çıkmıştır. youtube'de tanıtımını yapanların videolarını izlerken hem korkutur hem de gülmekten yerlere yatırır.
devamını gör...
amnesia the dark descent den daha korkunc olduğu falan söyleniyor ya bi sss... diyesim geliyor ama diyemiyorum. oyunun 2. saatinde eldeki salak kamera görüş açısı sıkmaya başladığından bir kere zamanla sinirleniyor ve korkmaya mecaliniz kalmıyor. aynı zamanda oyuncuyu korkutma derdi çok fazla. öd patlatmaya dayalı basit bir korkutma anlayışı var ki amnesia da sadece etrafta dolaşırken tüyleriniz sürekli alarma vaziyette kalkık duruyordu bırakın monster ın belirmesini. amnesia korkunc derecede başarılı bir ambiyans ve ses efektleri ile oyuncuyu baştan don değişim hazırlığına sokarken outlast ikide bir üstünüze atlayan korku unsurları ile korkutmaya çalışıyor. ve bu bir zaman sonra kabak tadı veriyor.
devamını gör...
şu girmiş olduğumuz tatil günlerinde bence oynanacak oyunlardan. steam fiyatı 4 küsur lira hali hazırda. bedava. oynamamış olanlar ve benim gibi korku oyunu saplantilari değerlendirebilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar