kendi parasıyla yapılan bir tünele bu kadar sevinen adam, bakkaldan para ile aldığı ekmeği eve götürürken de seviniyor mudur acaba?
devamını gör...
tamam da neden şeyapıyorsun (videoda ufak bir sansür var dikkat ettiyseniz.) birader dememe sebep olmuş sevinç.

ne kadar muhalif olsam da insanlar seviniyorsa işleri görülüyorsa böyle istiyorlarsa yapacak bir şey yok saygı duyarım.

ama yine de şeyapmayın... ayıp çoluk çocuk izliyor...
devamını gör...
coşkun bir yardırma, az klostrofobik bir feryat gibi de geldi bana başlangıçta, ışığı görünce verdi gazı, verdi gazı.
devamını gör...
hahah. lan o değil de, her halk röportajında, bu tarz videoda dikkatimi çeken, hepsi birer minik tayyipçik olmuş maşallah, eeyyylemeden, bağırmadan dert anlatamıyorlar. sanki alayı mitingde konuşuyor, eminim işaret parmağını da sallıyordur araç kullanıp, gelin de durdurun ulan derken, ulan koca koca adamlarsınız. *
devamını gör...
az önce ermeni cumhurbaşkanını aradım, bütün ermeniler kıskançlıktan çatlayıp patlıyormuş. ondan sonra hemen almanya'ya dönüş yaptım, merkel ablamız telefonu ağlayarak açtı ve dedi ki; tüneliniz çok hojdır ama benana"
yahu dayıcım bu nasıl bir ezikliktir? yol yapıldı diye insan bu kadar alçalır mı ya?

edit: gençler ben yapılan hizmete karşı değilim veyahut bu hizmeti küçümsemiyorum ancak ben yapılması gereken bir hizmetin yapıldığı için yerlere göklere sığdıralamamasına karşıyım.
devamını gör...
o araziden geçmemiş olanların sadece "tünel işte" diye geçiştirdiği, kadir kıymet bilmeyenlerın "altı üstü bi yol yeaa" diye küçümsemeye çalıştıkları, 132 yıldır bitirilemeyen bir projenin bittiğini gören yurdum insanının coşmasıdır. bölgeyi bilen erdoğan düşmanları bile şükranlarını sunuyor size ne oluyor abiler? hakkaniyet erdemine mütevazi bir katkı olarak arada sezar'ın hakkını sezar'a vermeyi öğrenseniz iyi olur.
benim de avrasya tüneline ilk girdiğimde Allah bee diye bağırasım gelmişti, ona da fiyatlar çok kazık muhabbeti yapıldı etti. ben acil durumlarda kullandım hep ve çok da işimi gördü, diğer türlü havaalanına geç kalıp geçiş ücretinin yüz katı uçak bileti yansa daha mı hoş olacaktı yani? yandaşı, muhalifi herkesin sevinmesi gereken on numara hizmetler bunlar..
devamını gör...
halkın yararına olacak bir hizmet olduğu kesin. hiçbir siyasetçiyi sevmesemde bu doğru proje için tebrik etmek gerekir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar