oy alın oy verin sözlüğe can verin

1.
oy oy oy diye giden bir türkü sözü gibi duruyor ama değil..

sözlüklerin popülarite kaybetme nedenlerinden biri oy alışverişinin kısır olması, oy tepkisizliğinin ayyuka çıkmasıdır.

bu sebeple, daha kulağına ezan yeni okunmuş sözlüğe destek olalım.

bu sözlük hepimizin..
devamını gör...
oylama butonlarının göz dolduacak, çabuk ulaşılacak, renkli renkli, hatta cafcaflı beyle kımıl kımıl olduğu ortamda daha kolay olur.

sahi butonların şekli şemaliyle oynasanıza, belki cix bi şeyler olur.
devamını gör...
bu aralar yılmaz özdilcileri ve bazı yüksek egolu hatun kişileri kızdırdığım için eksi yönde aldığım oylara mütevellit büyüklük bende kalsın al sana bi ''maaşallah'' dediğim aktivite.
devamını gör...
güzel bir kampanyadır. lakin şunu hatırlatmakta fayda var. yazılan tanımlara karşıtlar direk eksi vermeyi ihmal etmezken olumlu bulanlar artı vermiyor. öyleki son günlerde bir iki eksi oy alıp artı oy almamış tanımlarımla kendimi ekşi sözlükte hissediyorum.

oy verelim arkadaşlar. eksi de olsa artıda olsa verelim. özellikle artı oy vermeyi ihmal etmeyelim. olumlu pekiştireç çok daha etkili bir davranış pekiştirme tekniğidir. gelişmiş büyük bir sözlük istiyorsak bunu ihmal etmeyelim.


not: ben oy vermede güzel bir örnek olabilirim. verdiğim artı: 3268 eh:18 eksi ise 16 dır. herkes benim kadar açlışsa çok cogitanın davranışı pekişir sözlüğe bağlanırdı.

not2: Allah aşkına artı verilemesi gerektiği ile ilgili tanımıma yani bu tanıma artı vermeyin. sinir oluyorum. sanki milletten artı dileniyormuşum gibi oluyor. artı dilenmiyorum sözlüğün gelişmesini istiyorum.

not3: bak tekrar ediyorum bu tanıma tek artı istemiyorum.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar