oy kullanmanın şirk olması

koyun gibi yönetilince sorun yok. biraz yönetime katılmaya kalkışınca cıssss şirk abisi.o zaman kusura bakma bu ülkede sana ekmek de yok su http://da.Ne eğitiminden yararlan ne sağlığında ne yolundan ne belinden.aldığın maaşin,sigortan hepsi bu küfür devletinden ona göre.
biz mucadelemizi sartlar neyi gerektiriyorsa o sekilde sonuna kadar http://surdurecegiz.ve bu siyaset denilen kurtlar sofrasindan da cekilmeyecegiz.bal bal demekle ağız tatlanmadığı gibi şeriat şeriat demekle de şeriat gelmez heberiniz ula.
devamını gör...
doğru olandır.

sapla samanı biribirne karıştıranların anlamadığı hadise. hastaneye gitme falan filan. Allah'ın indirdikleri dışında kanun koyanlara vekalet vermek onların bu tutumundan razı olmak demektir.

oy kullanmak cehaletin ve tevilin mazeret görülebileceği bir küfür amelidir.devamını gör...
kendini milletvekili adı altında putlar ediniyosunuz diye devam eden cümlem imam hatipte iken bu düşüncede bir hocam vardı. ama işin ironik kısmı devlet memuruydu. komik.
devamını gör...
içinde koca koca çelişkiler bulunan bir açıklamadır. "cumaya gitmem, diyanetin imamı kıldırıyor, oy kullanmam Allah'ın kanunları çiğneniyor..." derken; ulaşımı kullanır, okullarda okur, her şeyden faydalanır. senin beğenmediğin sistemle kazanılan paraların hizmetleri bunlar. hele eğitim, bedava olduğu için tamamen yük sırtında. bir tek oy vermemekle düşüncenin arkasında durmuş olmuyorsun maalesef. zira dünyada şu an talip olduğun sistemi uyguladığını iddia eden bir grup var. iltica etmeyip, devletin otobüsüne öğrenci kartı ile binmeye devam.
devamını gör...
yarati olan tek olan Allah.. çok şükür buna inaniyoruz..
oy kullanırken de kendimize ilah değil düzeni sağlayacak yahut sağlamaya çalışacak bizi ıslama yakinlastiracak yada islamdan ayıracak kişilerin olmamasina dikkat ediyoruz..
burada asıl tehdit oy kullandığımız adama yaklaşımımız; onu yüceltiyorsak hatasız olarak görüyorsak o zaman sıkıntılı bir durum demektir..
bu ayrımı yapan için de şirk olmaz.. hayatını toplumu belli bir çizgide tutmak için düzene katkı sağlamak falan olur..
devamını gör...
küfür kanunuyla yönetilen bir devlette yaşamakla Allah'tan başkasının kanun koymasına razı olmayı birbirine karıştıranların anlayamadığı mevzu.


5 dk'lık şu videoyu izleyin en azından derim. gayet hoş bir ingilizceyle.


devamını gör...
peygamberi bir şeriatla gönderen Allah'ın verdiği canı kullanan onu verdiği gözlerle gören verdiği kulaklarla duyanların kabul etmediği beyan.
devamını gör...
o zaman Allah bizi terketti mi..tarihte hiç görülmemiş bi şekilde devletimizi kaybettik.bu dışarıdan olsada aslında içeriden oldu.mesela yahudiler de babil kralı tarafından yok edildi hatta kudüsü yıkıp tarla yapıp sürdüler..binlerce yıldır başka devletlerin içinde gizlenerek yaşadıhttp://lar.biz hiç olmazsa gizlenmiyoruz ama yahudiler kadar demir leblebi de değiliz hani onlar aynı zamanda ırkçılık yaptıkları için çözülmediler.oy kullanmak yönetime iştirakse kullanacaksın kardeşim.senin sorun şuna benziyor. iki arkadaş sigara içerken incil okunup okunmayacağı konusunda rahipten izin alıp alamayacaklarını tartışmışlar biri gelip demişki rahip bey incil okurken sigara içebilirmiyim, olmaz evladım saygısızlık olur diğeri de gelmiş rahip bey sigara içerken incil okuyabilirmiyim tabi evladım her zaman okuyabilirsiniz. şimdi oyuda zaruret halinde kullan kardeşim..
devamını gör...
ateistler için önemsiz bir konudur. zira hiçbirşeye inanmadıkları için ortak koşacak bir durumları yoktur. diğer insanlar yani inananlar için oy bir dini muhtevaya sahip husus değildir. hepsini geçtik kimse hüküm merci zaten değildir. cehennem ya da cennetin memuru musunuz lan!
devamını gör...
zamanında habeşistan'a hicret eden sahabiler ne yaptı ?diye sorarlar adama.
hangisi necaşinin yönetim biçimini destekledi ?
hangisi "necaşi giderse bize zulmederler" dedi ?

peki bu sahabiler oranın suyunu kullanmadı mı ? orada alışveriş yapmadı mı ? onlarada söyleyebilir misin "burası şeriat ülkesi değil niye suyunu içiyorsun , ekmeğini yiyorsun ? "

tanım ; besmele ile kilise açan, tağut rte destekçilerinin kabul etmediği fetva.

(bkz: haklısın ama yine de eksi)
(bkz: müşrik olduğunu kabullenememek)
(bkz: cehape gelse daha mı iyi olacak)
(bkz: cihad nedir, nasıl yapılır)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar