akp'yi islam'in temsilcisi, erdogan'i da halife olarak goren bir tip olmasi kuvvetle muhtemeldir...

birisi cikar "baskanlik sistemi sunnetullaha uygundur" diye zirvalar, oburu ise oy vermeyi sanki islam'in bir parcasiymis gibi sunmaya calisir, akp'ye oy vermeyenleri din dusmani ilan eder. halbuki kufur duzenine karsi cikmak her muslumanin vazifesidir, ancak bu guruh kufur duzeninin desteklenmemesini islam dusmanligi olarak gorur...

televizyondaki bonzai magduru genclerin goruntuleri bile bu kadar zavallilik icermiyor, Allah akil fikir versin...
devamını gör...
paranoyak olduğundan şüphe ederim.

peygambere gururlu diyen de akpli,peygamber düşmanıyla yan yana gezen de akpli,hz ibrahim benim hz.muhammed'de kardeşim diyerek nebilerle alay eden de akpli her şey ortadayken akpye oy vermeyi islamla bağdaştırmanın başka bir açıklaması yoktur.

benzeri başlık için hz.muhammed e hakaretin serbest olduğu parti adlı başlığa bakabilirsiniz.
devamını gör...
tehlikeli akplidir..
evet akp çok şey kattı bunu kimse reddedemez fakat akp ye oy vermedi diye de kimse dinden çıkmaz, imansız olmaz.. eğer bunu böyle bilip kabullenmiyorsa sorun o zaman başlar, en azından akpli arkadaş için öyle..
devamını gör...
görevde olduğu 13 yılda "faiz" denen melaneti kaldırmayı bırak daha yaygın hale getirdiği için övünen bir partiye oy vermeyi islamla bağdaştırmaya çalışır. ona göre her şeyin zamanı vardır, hep bir zaman. yeri gelsin kaldıracaklar, yeri gelsin şeri hukuk gelecek, zamanı gelsin adalet sağlanacak, zamanı gelince fakirlere de sahip çıkacak, asgari ücreti de artırmak istiyor ama zamanı değil... artar gider.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar