öykü baştaş

milano'da gucci defilesinde boy göstererek tüm dikkatleri üzerine çeken model.

ama feci eleştiriliyor. suçu ise çirkin olması.

herkesin kendi olduğu şekilde çok yeterli ve güzel olduğunu düşünüyorum. herkes kendisiyle barışık ve mutlu olmalı bence. fiziksel özelliklerimiz, bizi biz yapan şeyler arasında. bu konuda kendimle barışık yaşıyorum ve herkese de aynı şeyi yapmasını tavsiye ediyorum. estetik konusunda da çok fazla eleştiri yapmak istemiyorum. demek ki o estetik operasyonlarla kendilerini daha rahat ve güvende hissediyorlar.

çocukluğumdan beri hep manken olmayı hayal ediyordum. ama çekingen bir karakterim var. o yüzden de bu hayalimin gerçekleşmesi için ne yapabileceğimi bilmiyordum. sonra yabancı manken ajanslarının ınstagram'da manken keşfetmek için belli hashtag'lere baktığını okudum. ben de bir fotoğrafımı bu hashtag'lerle paylaştım. iki gün sonra da bir sürü ajanstan benimle iletişime geçtiler.
şu an çalıştığım ajansla konuştum. onlarla yüzyüze görüşmek için new york'a gittim. bu sırada bir dil okuluna yazıldım. orada yaklaşık 1.5 ay yalnız yaşadım."


devamını gör...
mesele elbise tanıtmaksa güzeli de giyecek bunu çirkini de. moda sadece güzellere mi ? normalde modayı sevmem ama bunu iyi yapmışlar. daha gerçekçi olmuş yani.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar