yeni türkiye'nin halidir. ya ben ya ben diyor adamlar. istanbul'un her yerine astıkları devasa teşekkür posterleri daha siz oy vermeden basıldı. milyonlarca da para dökmüşler. sizin vereceğinizin oyun da sizin de hiçbir kifayetiniz yok diyor adamlar daha nasıl desinler. ysk sen de %100 akp de geç. tatava etme.
devamını gör...
bülent binbaş'ın tehlike çanı programında reytingleri artırmak için yaptığı atraksiyonlardan sonuç alamaması üzerine "istediğim etkiyi vermedi" diyerek ikinci bir salvoya girişmesini anımsatır. "biiiiz özhasekilerin, biiiiz binali yıldırımların çocuklarıyız. biz oyumuzu geçersiz kıldırmayız" şeklinde bir çıkış da bekliyorum kendilerinden.
devamını gör...
anlaşılan istediğiniz olana kadar itiraz edeceksiniz. yav boşuna uğraştırmayın mevzuyu siz kazanacak şekilde ayarlayın bir seferde.
devamını gör...
konuşurken insanlar cümlelerini iyi seçmeli. bunu beceremeyenin liyakati sorgulanmalıdır. öyle bir makama gelip mikrofonlar ve kameralara karşı bu kadar aptalca cümle kurulur mu? nasıl bir beklentin vardı yahu. teknik analize göre mi fibonaçi mi bollinger üçlüsü mü yani neye göre beklentiyi karşılamadı. ya sen millete açıklama yapma çekil şurdan.
devamını gör...
gözünü hırs ve kin bürümüş fanatiklik derecesinde takım tutar gibi parti tutulan ülkede şaşırtmayan açıklamadır. mesele iyice x takımı gol atana kadar uzatma dakikası verilmesine döndü. harbi şaka gibi.

bitir hocaaaa bitirrrr...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar