özel halk otobüsünde namaz kılan şoför

iddiaya göre şişli'de şişli-karayolları a-339 seferini yapan şoför saat 21.00 civarında mecidiyeköy'de bulunan avm yakınındaki duraklara geldi, otobüsü kenara çekti ve yolculara hiçbir açıklama seccadesinin orta kapı önüne serip namaz kılmaya başladı.

bir kısım yolcular şoföre tepki gösterdi. şoför ise namazı kıldıktan sonra tepki gösteren yolculara aldırmadan direksiyona geçip yola devam etti.

devamını gör...
yanlış yapmıştır. üzerinde bir görev var ve bu görev şahsi değil. islam ve müslümanlar aleyhine başkalarını kışkırtmak doğru değil. kaza edebilirdi.
devamını gör...
hakkında soruşturma başlatılası şoför.
--- alıntı ---

alibeyköy-şişli hattında hizmet veren iett otobüsüyle yolculuk eden yurttaşlar, şoförün namaz molasına tanıklık etti.
normal başlayan yolculuk otobüsün şişli camii’ne yaklaşmasıyla ilginç bir hal aldı. ikindi namazı için ezanın okunmasının ardından otobüsü sağa çekerek durduran sürücü şoför mahallinden bir seccadeyle çıkarak otobüsün ortasında ki boş alana ilerledi. herhangi bir açıklama yapma gereği duymayan şoför, yolcuların şaşkın bakışları arasında kafasına takkesini takıp yere serdiği seccadenin üzerinde namaza durdu. kendi aralarında konuşarak ne olup bittiğini anlamaya çalışan yolculardan bazıları kapalı kapıları açıp otobüsten inerken, istifini bozmadan namazını bitiren sürücü yine herhangi bir açıklama yapmadan yerine geçirerek yoluna kaldığı yerden devam etti. şoförün namaz molası otobüste yolculuk eden bir yurttaş tarafından görüntülendi.

--- alıntı ---
devamını gör...
bikiniyle namaz kılan kadın gibi
bunun da kasıtlı yaptırıldığı belli.

namazı kılmak için daha vakit varken
görevi aksatacak şekilde kılınan namaz
zaten sorunludur!

fetö gavur çetesi son birkaç aydır
bu tür tuhaf manipülasyonlar yapıyor.

eğer cahilce bir işgüzarlıkla yapmadıysa
şöförün fetö bağlantısı olup olmadığı araştırılmalı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar