özgecan aslan

mersin'de kaybolan 3 gün sonra bir dere kenarında cesedi bulunan üniversite öğrencisi genç kız. kızı yakmışlar. muhtemelen önce tecavüz ettiler. delilleri karartmak için de yaktılar. cogito sözlüğün ilkeleri olmasa en ağır küfürlerle yazmak isterdim şu başlığa...

kız öyle güzel, öyle güzel ki...

bir minibüse biniyor evine gitmek için... ve o minibüsün içindeki 3 kişi onun azraili oluyor... jandarma kontrolünde 3 gün sonra yakalanıyorlar.

bu kızlardan, bu kadınlardan ne istiyorsunuz belh-üm adallar? Allah sizin belanızı versin. perişan eylesin.

özgecan aslan'ın facebook hesabı: https://www.facebook.com/oz...

özgecan aslan'ı yakarak öldürdükleri iddia edilen zanlıların facebook hesapları;

https://www.facebook.com/su...
https://www.facebook.com/33...
devamını gör...
insanın ne diyeceğini bilemediği vahşetlerden birine kurban gitmiş bir genç kız.
bu kafalar oldukça, ülkemizde her gün duyduğumuz tecavüz, töre cinayeti, eski koca dehşeti haberleri eksik olmayacak maalesef. şimdi bu herifleri içeri alıp üç beş yıl sonra dışarı salacaklar ya, daha ne diyelim ki.
özgecan'ın mekanı cennet olsun. o azgın heriflerin de Allah belasını versin.
devamını gör...
bu tip haberleri gördükçe 'efelerin abreklerin torunları atardan başka ne iş yapıyor' diye sorasım geliyor. malum, güzel ülkemizin güzel hukukunun eli kolu bağlı olduğunda işlevsel alternatifler yaratmak gerekir. tabii bu 'alternatifler' asla ve kat'a siyasi olmamalı, o işin sonu kötüymüş malum.
devamını gör...
insan ne diyeceğeni bilemiyor, bugün haberi okuduktan sonra çok etkilendim. bir insan bir insana nasıl bunu yapabilir, gerçi onlara insan demek yanlış. hakikaten iyi ki ahiret var iyi ki hesap günü var. Allah mekanını cennet eylesin inşallah.
devamını gör...
hepimiz o'ndan geldik o'na döndürüleceğiz amenna...

her nefis ölümü tadacaktır oda amenna...

lakin böyle bir ölüm...

ailesine sabır versin rabbim, ve rahmetiyle karşılasın kardeşimizi...

devamını gör...
günümün kötü geçmesine neden olan olaydır. zaten facebook profilleri tam bir barzo tam bir kıro
tam bir hanzo dur. yarın mahkemede bunlar bize kendi teklif etti parada anlaşamayınca tartıştık öldürdük deme yüzsüzlüğün de bulunurlar. sevgili suçlu sevici hakimlerimiz ağır tahrik indirimi uygulayıp bunları dışarıda salarlar.en ağır şekilde cezalandırılmalıdır bunlar.
ingiltere de bir parkta yürüyen kızlara bağırarak korkutan gençleri hakim 10 sene 1 hafta ceza vermiş. hakime neden bu kadar çok ceza verdin ? altı üstü kızları korkuttular demişler.
hakimde; ben 1 hafta cezasını kızları korkuttuğu için geri kalan 10 seneyi de ingiliz kızlarının parklarda özgürce gezmelerine engel oldukları için verdim demiş.
bu barzolara öyle bir ceza verilmeli ve hiç bir indirimde bulunulmamalı ki bundan sonraki hiç bir hanzo bu tür davranışta bulunmasın.

günler sonra gelen edit: gerçekten de mahkemede kız bize saldırdı demişler. ben bu korkak tavukların huyunu bilirim.
devamını gör...
*

bu ve benzeri olaylarda gaza gelip "bunları idam etsinler, asıp kessinler, organını kesip ağzına soksunlar, meydanlarda sallandırsınlar" tarzı söylemlerde bulunanları her zaman keskin bir dille eleştirmişimdir. ama canilik bazen öyle boyutlara varıyor ki, insan söylenenleri şöyle bir düşünmeden edemiyor. o adilerden birine bunların gerçekten yapılması durumunda, bunun o belden aşağısı dışında vücudunun başka hiçbir yeri çalışmayan azgın it sürüsüne ibret olup olmayacağını nereden biliyoruz?

"kınama" konusunda doktora yapmış bir ülke olduğumuz aşikâr. her şeyi şiddetle kınıyoruz, Allah var çoğumuz samimiyiz de. ama kınamalarımız hangi cani pisliğe tesir ediyor, hangi "ah"ları bertaraf ediyor, hangi yüreklerin yangınını söndürüyor?

Allah affetsin. insanı her türlü şeyi düşünmeye sevk ediyorlar bazen. Allah o kızcağızın sevenlerine de bol bol sabır ihsan eylesin.
devamını gör...
tecavüzcülere idam ya da hadım cezasi gelmedikçe bu tip iğrenç vakalar yaşanmaya devam edecektir.

üstad'ın çok güzel bir sözü vardır;
"benim inandığım sistemde sabah bir masumun öldürüldüğünü duyarsanız akşam darağacında sallanan birini görürsünüz."

Allah rahmet eylesin. ölüm Allah'ın emri lakin böyle bir olay.. insanın tüyleri ürperiyor.
devamını gör...
biz de kızın namusu vardır ama erkeğin ki yoktur.islam'da değil bizde yoktur.
mü'min erkeklere söyle gözlerini haramdan sakınsınlar ve ırzlarını korusunlar. bu onlar için daha temizdir. şüphesiz Allah onların yaptıklarından haberdardır.(nur suresi/30. ayet)*
beynimizden bu gibi fikirler akıtılmadıkça böyle kardeşlerim hunharca katledilecek,anaları babaları yanacak.
devamını gör...
katilinin ülkücü pozlarıyla dikkat çektiği kızcağız.

şeref yoksunu bir de güya vatansever milliyetçi görüntüsü vermeye çalışmış. slogan milliyetçiliğinin geldiği son nokta işte.
devamını gör...
öyle bir olayın kurbanı ki canına ve ırzına kast eden hayvanları idam da etseniz adalet hissi zedelenecek. bu ve benzeri olayları karşılayacak bir ceza yok çünkü.
devamını gör...
canavarların saldırısına uğramış kardeşimizdir..

sakladığım bedduaların sahibi bu canavarlar nefes almayı hak etmiyorlar..

idam geri gelmeli, bu ve benzeri olayları yapmaya kalkanlar bir daha düşünmeli..

cümlelerimi toparlayamayacak kadar üzgünüm.. Allah ailesine sabır versin..
devamını gör...
katilinin hukuki danışmanlık almış olabileceğinden şüphelendiğim kızdır. bu kadar düşük zekalı bir sürüngenin böyle ifade vermeyi tek başına akıl etmesi imkansız. ifadesinde, "başka güzergahtan gittiğim için kız tepki gösterdi, tartıştık, yüzüme tırnak geçirdi, ben de bıçağı koluna sapladım, düşüp kafasını koltuğa çarptı, öldü. korktum babamı ve arkadaşımı çağırdım. ilaç kullanıyorum onun etkisindeydim" demiş. tecavüz yok,tecavüz girişimi yok, kasten adam öldürme yok, kendimi savunurken yanlışlıkla öldürdüm demeye getiriyor. para karşılığı ona bu desteği verebilecek tıynette avukatlar bir doludur eminim. çünkü hukukun, kanunların varlık sebebi mağduru değil suçluyu korumak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar