padhre

bir adet uzun zamandır aktif bir şekilde yazmayan, güzel tanımlarından bizleri mahrum bırakan ve mahlasını değiştirmiş olan yazardır. padhre ne demek bulamadım. eğer "tabiri mekruh" değilse kendisinin açıklamasını bekliyoruz.*
devamını gör...
aktif yazarlar listesinde görünce ‘yahu kim ki yeni mi gelmiş’ dediğim; lakin birkaç tanımından sonra mahlas değişimi yaptığını anladığım yazar. nam-ı diğer: ötelerin ötesi.

selam ederim çokça. yazsın; okuyalım. sağlam kalemdir.
devamını gör...
nick tanıdık değil. yazılar aksini söylüyor. kim ulan kim kimm diye diye eskiyse kesin mesaj atmışımdır dedim ve bingo!
üff eski bir yazar.
devamını gör...
sözlüğün en babacan ismi ve beni sözlüğe katan isimdir net. abi şuraya gidelim mi desen hemen gelir. abi sana geliyorum de, evinin kapılarını açar. abi zirve için organizasyon lazım de, hemen kolları sıvar. sözlüğün vazgeçilmezlerinden birisi. ayrıca leauge of legends oynadığını duydum. öyle diyorlar.* kendisine mani, mani, mani demek istiyorum. şey, pardon "tanım, tanım, tanım".
devamını gör...
"vakit bulunca yaparım" , "hafta sonuna erteleyelim", " harb olunca gideriz darb olunca hallederiz" diye bahane arayıp öleceği gün bile kendini kandıran insanlar şu adamın bir 24 saatini izlese yeter. "vakit hiç bir zaman bulunmaz yaratılır" sözüne iman etmeye başlarsınız. işine , eşine, aşına gömülüp ürkütücü ve korkunç hayat yaşayanların en büyük cesareti olacaktır.
devamını gör...
yalova'lı güzide bir arkadaş. bakmayın çatarım, uğraşırım ama severim de bayaaa. memleketini seviyor ki hak ediyor yalava sonuna kadar bu değeri. bir devlet memuru olarak işini de güzel yapıyor sağolsun bir işim düştü dakkada halletti deli mi ne?*
devamını gör...
#6579278

cık cık cık...padhre reis, çocuklara kötü örnek oluyorsun. sen balık veriyorsun, önce balık tutmayı öğretecektik hani? öyle değil miydi kıssadan hisseden aldığımız mesaj?

hem kitap okunsa, telefonun şarj ömrü uzamaz mıydı? powerbank’e ne hacet?
devamını gör...
#6594451

bedelini ödemiş gelmiş gözü aydın. ama bir anlatmış bir anlatmış.. sanırsın cihan harbinde 4 yıl askerde kalmış adam. ben 8 ay yaptım bu kadar uzun anlatmadım yahu..
devamını gör...
(#6594451)

hayırlı olsun. bu kadar detayın farklı versiyonunu hollywood er ryan’ı kurtarmak filminde anlatmışlardı.

ayla’nın yapımcısıyla iletişime geçip padhre’nin 21 günlük mini macerası şeklinde filmleştirilmeliyiz*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.