padhre

bir adet uzun zamandır aktif bir şekilde yazmayan, güzel tanımlarından bizleri mahrum bırakan ve mahlasını değiştirmiş olan yazardır. padhre ne demek bulamadım. eğer "tabiri mekruh" değilse kendisinin açıklamasını bekliyoruz.*
devamını gör...
aktif yazarlar listesinde görünce ‘yahu kim ki yeni mi gelmiş’ dediğim; lakin birkaç tanımından sonra mahlas değişimi yaptığını anladığım yazar. nam-ı diğer: ötelerin ötesi.

selam ederim çokça. yazsın; okuyalım. sağlam kalemdir.
devamını gör...
nick tanıdık değil. yazılar aksini söylüyor. kim ulan kim kimm diye diye eskiyse kesin mesaj atmışımdır dedim ve bingo!
üff eski bir yazar.
devamını gör...
sözlüğün en babacan ismi ve beni sözlüğe katan isimdir net. abi şuraya gidelim mi desen hemen gelir. abi sana geliyorum de, evinin kapılarını açar. abi zirve için organizasyon lazım de, hemen kolları sıvar. sözlüğün vazgeçilmezlerinden birisi. ayrıca leauge of legends oynadığını duydum. öyle diyorlar.* kendisine mani, mani, mani demek istiyorum. şey, pardon "tanım, tanım, tanım".
devamını gör...
"vakit bulunca yaparım" , "hafta sonuna erteleyelim", " harb olunca gideriz darb olunca hallederiz" diye bahane arayıp öleceği gün bile kendini kandıran insanlar şu adamın bir 24 saatini izlese yeter. "vakit hiç bir zaman bulunmaz yaratılır" sözüne iman etmeye başlarsınız. işine , eşine, aşına gömülüp ürkütücü ve korkunç hayat yaşayanların en büyük cesareti olacaktır.
devamını gör...
yalova'lı güzide bir arkadaş. bakmayın çatarım, uğraşırım ama severim de bayaaa. memleketini seviyor ki hak ediyor yalava sonuna kadar bu değeri. bir devlet memuru olarak işini de güzel yapıyor sağolsun bir işim düştü dakkada halletti deli mi ne?*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.