palu ailesi

#özgürler 

10 kişi binek otomobilde yaşıyor dendi ya ben de film koptu, tamam aile bir garip ama 10 kişi bir otomobilde nasıl yaşayacak, elbette çözümü yine müge ablamızdadır. izlemeye devam edin.
devamını gör...
aklıma gelen ve gelmeyen her türlü suçun olağan rutin haline geldiği (organ mafyası, kaçakçılık, pedofili, nekrofili, evrakta sahtecilik, dolandırıcılık, üfürükçülük, cinayet, cinayet delillerini saklama vs vs vs ) çocukların tecavüze uğradığı aç bırakılıp kaçarken açlıktan bayıldığı polisin defalarca görmezden geldiği aile.
devamını gör...
türkiye'de böyle çok fazla haber var. kız ve erkek çocuklarına tecavüzler, fuhuşa zorlanan eşler, cinayetler, yasak aşklar, işkenceler vs. bunlar aile içersinde yaşanıldığında ise bir şekilde üstü örtülüyor. üstelik bu olayların faturasını ne belli bir kesime ne eğitim seviyesine ne de yaşanılan yerin yüzölçümüne kesebiliriz. çünkü bu suçlardan haberdar ya da suçu işleyen insanlar her yerde. bakkalınız, düzgün giyimli diye güvenip yol sorduğunuz insan, amiriniz, patronunuz... fazlasıyla korkunç olaylar.
devamını gör...
müge anlı'yı yine delirtmişler diye düşündüğüm aile olayı. hiç mi aklı başında biri çıkmamış ailenin içinden diye merak etmedim değil. her şey eniştenin başının altından çıkmış gibi görünüyor. o kadar şeyi yapan aile bir enişteyi temizleyemediniz mi gerçekten? temiz bir insan olarak yaşamanın nesi bu kadar zor?
devamını gör...
(bkz: #6504798)

bu olayın çözülmek için müge anlı'ya gelmeden önce polise en az 10 defa intikal etmesi gerekirdi. mıymıy ne dediği belli olmayan isa, salyasını savura savura etrafa saldıran, her cümlesinde daha da rezilleşen enişte tuncer, gelen her ihbarda "herkes iftira atıyor herkes" diyen psikopat eş emine ve diğerleri. hepsinin sabıkası da var. normal değiller zaten. sayılan tüm felaketler bağıra bağıra ben geliyorum demiş. şimdi de o önlenemeyen suçların failleri aranıyor. tüm olay bundan ibaret hakim bey.
devamını gör...
kusuruma bakmazsanız bir gerçeği söylemenin vakti geldi:

türkiye kırsalı, profil itibari ile a.b.d.'nin güney eyaletlerinin müslüman versiyonudur.

hani hollywood filmlerinde falan görürüz; oralarda nasıl yoğun akraba evlilikli testereli yamyam redneck aileler var, bizde de bunların türevlerinin olması şaşırtıcı değildir.

bir seri katillerimiz eksik diyeceğim kültür itibariyle tam anlamıyla küçük bir müslüman amerika olmak için, ama malesef onlardan da türedi son dönemlerde ..
devamını gör...
bir ülke düşünün, adli olayları emniyet güçleri değil de tuhaf saçlı, enteresan bir kadın çözüyor. ve bu ülkeyi yönetenler bütün dünyanın kendilerini kıskandığını vehmediyorlar. ilahi bir şaka gibi...
devamını gör...
eniştenin kendi öz çocuğuna bile tecavüz ettiğini müge anlı yayında ilk söylediğinde, çocuğun annesinin yüz ifadesi hiç değişmiyor. en çok buraya takıldım. birkaç defa da izledim. kadının mimikleri bile oynamıyor. akıl alır şey değil. bu nasıl bir insan, nasıl bir büyü, bu insanlar bu noktaya kadar nasıl gelmişler...

buradan
devamını gör...
okurken bile "soluksuz" bir şekilde olaylarını okutturan aile.

bir konuşamadım, toparlayamadım sanırım.
ama kanıt devam etmiş olsa buradan en az 15 bölüm çıkarırdı.
o değil de kayınpederin öldürdüğü damat çok şanslıymış. adam ölüp kurtulmuş bunca karmaşadan.
o yaşasa, kayınpeder cezaevinde olmasa bölümlük kanıt iddiamın bölüm sayısını ikiye katlardım.
devamını gör...
kaç gündür okuyordum bu gün videoları izledim.

şöyle soyliyim oradaki tuncel dışındakilere geri zekalı teşhisi konulmuş ama bence hepsi ne yediğinin farkında ve bu yuzden bilinçli olarak deli taklidi yapıyorlar.
devamını gör...
hayatta bir çok dram duydum fakat sanırım en acısı bu. videoyu konuşmaları hiç bakamadım. detaylarını bile okumaya mecalim yok. eminim çoğu insan teşhir edilerek aleme ibret olmasını ve herkesin bundan gerekli dersi almasını düşünüyor. ben düşünmüyorum. kelimelerin kifayetsiz geleceği bu acıyı kaldırabilecek olanların insanı bir çok hassasiyeti de yitirdiğini de düşünüyorum.
amma da naifsin diyebilirsiniz. hikayeyi birazcık öğrenip yüreği parçalanmayan kendi insanlığını sorgulasın.
biz hep böyle miydik? ne zaman türedi bu insanlar? kafamda hüzünlü sorular...
devamını gör...
palunormal activity. hikayede ki en masum karakter cin. emine ustael’ de yeğeni tayyip erdoğan’a sürekli sen yalan söylüyorsun tayyip erdoğan diyor. bari cumhurbaşkanına hakaretten içeri alınsa. başka türlü içeriye alınacak gibi değil.

not: sadece çocuklara üzüldüm. diğerleri kendi akıllarının cezasını çekiyor.
devamını gör...
8 saatlik youtube videosunda dedeli bölüme kadar gelip bıraktım . final haftasını muhteşem bir değerlendirme yöntemi. içiniz kan ağlayarak izliyorsunuz orası ayrı tabi . ailenin tüm bu suçlara ortak olması bir yana hepsinin psikolojisinin bozulmuş olduğunu rahatlıkla fark edebiliyorsunuz . damat aileye gelene kadar sıradan , herkes gibi yaşam süren bu ailenin tecavüzden ,cinayete ; cinayetten türlü türlü pislik işlere bulaşmaları inanılır gibi değil. yazık gerçekten...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar