panduf

küçük çocukların genellikle kapalı ortamlarda giydiği pofuduk ayakkabı. türlü türlü şekillerde olabiliyor. hatta çocuklara özenip bunlardan giyen büyükler de görülebiliyor.
devamını gör...
insanların kullanımına sunulmuş en mükemmel icatlardan biridir. kışın ayağınızı sıcacık tutar ve komik görüntüsüyle etrafa pozitif enerji yayar.
devamını gör...
patiği biraz daha geliştirilmiş ticari şekli.
şirin bir görünümü var. bu kış mı geçen kış mı daha yeni gördüm tezgahlarda. meğersem çok eski * ve bilinen bişeymiş özellikle kızlar tarafından.
devamını gör...
giyildiği an insanı mutlu eden, stres ve depresyon karşıtı, ilaç niyetine kullanılması gereken bir şey. bence herkes giyse düşmanlıklar, kavgalar ve savaşlar biterdi. ne zaman giysem sebepsizce mutlu oluyorum ben, anlamış değilim.
devamını gör...
aşırı sevimli modelleri ve yumuş yumuş dokusu ile soğuk kış günlerinde insanın ayağını ve içini ısıtan ev ayakkabısıdır. şimdi bana anneanne babaanne patiği var demeyin. anneanneme bile panduf aldım patikten daha sıcak tutuyormuş dedi, onları giymeye başladı. elinde şişleri patik örerken sıcaklığı onda buldu.
dip not: panduf ne diyenler için..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar