iyi ki bi müteahhitler para kazanıyor hemen gömün. belki adam çok güzel şiir yazıyodur hatun da şair ruhuna tutulmuştur. hem zengin kocaya sadece para için varıldığı da nerden çıkarılıyor anlamadım. hayır yarın bigün zengin olsam,ki inşaat mühendisiyim ancak müteahhit olarak zengin olurum,hemen benim hatuna da paradan dolayı vardı denilecek...
devamını gör...
tutup bunu yazan veya böyle düşünen beyin fakirleri ile evlenmesinden yeğdir. kadının tercihini sorgulamak veya bu tercihlerden genelleme yapmak nasıl bir anlayıştır. anlaşılmaz cidden.

sırf en çok entry böylesi başlıklara yazılıyor diye tutup iki de bir kadınları saçma sapan sebeplere ağza sakız etmek midir müslümana yakışan? ayrıca kadın çalışmasa bile pek çok erkek kadının ailesinin bağlantıları ile geçimini sağlayacak işler kurup bunları ilerletirken sorun olmuyor veya yüzeysel olmuyor da...neyse. çünkü erkek paraya kadından çok tapar, ona haktır böylesi davranışlar ve amacı gayesi parası ile hatun kapatmaktır. kadınlar tarafından daha fazla pohpohlanma, daha fazla cinsellik, daha fazla takdir...bundan iğrenmeyin, bahsetmeyin; öbüründen iğrenin ve onu dilinize sakız edin. neden?
devamını gör...
birilerinin mabadına batmış hatun tercihi. hem aç hem tipsiz hemi de haset olduğunuzdan böyle geberik başlıklarda hatun diye ağlarsınız böyle. mesele şu, vasıfsızlık. karakterli müteahhit yok mu memlekette. ha varsa el filan sallıyorum. parada pulda gözü olmayan kadın yoktur ibişler. paran yoksa tipin olmalı. ikisi de yoğsa böyle başlıklara devam.
devamını gör...
müteahhitlikte bitti aga, genetik mühendis felan arıyorlar şimdi herhalde, jaz-flamenco dinlerim, tsm ile romantikleşmeye bayılırım, egzantirik işler bende, çeşit çeşit hobim var adrenalin bağımlısıyım bana bile gelmiyorlar lan artık.

not: müteahhitim.
devamını gör...
canı öyle istemiştir, can onundur canan onundur bana ne bize ne bir de sana ne? müteahhit bulamazsa mücahid ile de evlenebilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar