parfüm kullanmayan kız

nesli tükenmiş kızdır. kapital oporti-popülist bir vaka ile karşı karşıyayız.
devamını gör...
parfüm kullanmıyorum hem de 3 senedir.. alerjik astım ve nefes darlığı olduğu için yanımda ki bile sıksa tıkandığım oluyor.. her koku olmasa da bazen yaşıyorum bu durumu.. bu arada hasta da olmasam gene kullanmam hem dinen doğru bulmuyorum hem de başka bir hasta aynı durumu yaşamasın isterim.. çekenin halinden çeken anlar..
devamını gör...
güzel koku sünnettir eğer bir rahatsızlığı yoksa abartılı övmeye gerek duymayacağım. parfüm kullanmayı boyundan aşağı şişeyi boşaltıp dışarıda gezmek sananlar için söylenecek pek söz yok . kendine has bir kokuya sahip olmak kadın için artı özellik olmalı .

kendisine sağlığını tehlikeye atmayacak güzel bir koku edinmesini tavsiye ediyorum .
devamını gör...
mumkunse gorusmeyelim diyecegim hanim abla. hele hele +30 turkiye sicaginda ve metroda.
devamını gör...
güzel kokmak için parfüm kullanmaya gerek yok evlenene kadar ben de kullanmamıştım iki üç sene kadar "her göz yabancı bir kadına bakarak göz zinası işlemiştir. bir kadın da güzel kokular sürünerek erkeklerin yanından geçerse o da aynen bakan erkekler gibi zina etmiş gibidir." hadisini nefsime işittirdikten sonra. +30 türkiye sıcağında duş alsan rolon kullansan kafi. parfümün teri ortadan kaldırmak gibi bir etkisi olduğunu bilmiyordum açıkçası.
devamını gör...
doğal olanı tercih eden kızdır. parfüm vücutta metal birikimine ve hormonal rahatsızlıklara sebebiyet veriyor. olabildiğince yapay kokulardan uzak durup temiz olmaya, temiz giyinmeye dikkat edilirse gerek kalmaz.
devamını gör...
bizzat benim. kıyafetlerimi yumuşatıcı ile yıkarım bu yüzden parfüme ihtiyaç duymam. zaten bu işin dini boyutu ihtiyaçtan daha mühimdir. insan temiz olup, temiz giyindikçe parfüme ihtiyaç duymaz. ama sadece bayanlar ortamında kullandığım içinde haram madde olmayan korkularım vardır. herkese de tavsiye ederim. (bkz: nesimi aksa) kırk tane parfümden daha güzel kokuyor.
devamını gör...
kötü kokmadıktan sonra keyfisi bilir dediğim kız. ki parfüm kullanan da iyi kokacak diye bi şart da yok, onun da gayet kötü kokanları mevcut.
devamını gör...
maça 1-0 geriden başlayan kızdır. yalnız biz erkekler olarak burnumuzun direğine kast etmeyin yeter. az sıkın şunu az putperesler!
devamını gör...
ona kaliteli bir parfüm hediye edecek kibar bir erkekle tanışmamış olan kızdır.
sevgilinize çiçek ile birlikte onun ruhuna hitap edecek bir parfüm alırsanız hem onu mutlu edersiniz, hem de parfümü her kullandığında (muhtemelen 4-6 ay) sizi hatırlar. kaliteli parfümler önemli anların dışında öyle zırt pırt kullanılmaz çünkü. kaliteli parfüm, yalnızca değer verilen insana hediye edilir.
devamını gör...
dışarı çıkarken parfüm kullanmaması gerektiği bilincine sahip olan kız da olabilir. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar