passengers

2 ocak 2009 tarihinde türkiyeye gelen, başrolünde anne hathaway'in oynadığı romantik dram filmidir. senaryosu fena değil denilebilir. boş zaman öldürmek için birebir
devamını gör...
geçen hafta seyrettim. hoşuma gitti. diğerlerinden farklı bilim kurgu filmi. filmi izleyen herkes kendisine "onun yerinde olsam acaba ben ne yapardım" diye sorası muhakkak gelecektir. film hakkında detayları anlatmayacağım, yalnız yalnızlığın ne kadar zor olduğunu bize anlatan film.
devamını gör...
chris pratt'in donuk oyunculuğuyla bir tık aşağı çektiği film. oysa baştan sona sahip olduğu sahneleri biraz daha duyguyu vererek oynayabilseydi bu filme başarısız diyen linç edilir kendisi de ödüllere doymazdı. senaryoda hiç mi sorun yok. var elbet. açıkçası o kadar heyecandan sonra ben sonundan tatmin olmadım, mühendis oğlandan da daha fazla mekanik beceri beklerdim. sonu sanki kesilmiş sahne var hissi yaratsa da güzel film.
devamını gör...
fikir güzel ama doğru düzgün işlenememiş. senaryo delik deşik. bir de sonlara doğru her şey paldır küldür olup bitiyor.
devamını gör...
oyunculukları,oyuncu kadrosu,senaryosu iyi olan, kendini baştan sona sıkmadan merakla izleten iyi bir film.mantık hataları göz ardı edilerek izlenmesi tavsiye edilir.
devamını gör...
yanına bilimkurgu sıkıştırılmış bir aşk hikayesi. asıl oğlanın asıl kıza aşık olması ve sonrası. filmde dikkatimi çeken tek şey koca andy garcia'nın öyle mal mal ortama bakışı oldu. sakallar da yakışmış ha, türkiye'ye gelse bi kurtlar vadisi'nde gösterirler.
devamını gör...
tuhaf bir biçimde interstellar la karşılaştırıp (galiba fikir olarak daha bir orjinal gelmesi dolayısıyla ) bir tık fazla sevdiğim film.*
bu arada filmin bilim kurguyla alakası sadece uzayda geçmesi.* türüne fantastik-dram denilebilir. bir de filmin sonu için
--! spoiler !--

jim 'in bir yolunu bulup kapsülleri tamir ederek hem kızı hem kendini uyutması gerekirdi. hatta filmin son kısımlarında yeni gezegende oldukları sahneler gösterilip fazla mutlu bir son yakışırdı.**

--! spoiler !--
devamını gör...
başlığın ilk tanımında bahsedilen 2008 tarihli aynı isimde bir film daha vardır. ben tavsiye ederim. lost izlemiş olanlar ayrıca sevecektir zira spoiler olmasın ama konu acayip bağlantılı. yalnız filmi izledikten sonra ifade etmek istediğim daha net anlaşılabilir.
devamını gör...
chris pratt ve jennifer lawrence nin başrolde oynadığı film. fena bir film değil biraz değişik ama güzel. keşke başroldekiler biraz daha duyguyu yansıtabilselerdi yine de izlenebilir bir film.
devamını gör...
çok iyi başlayan ama ilerledikçe bekleneni veremeyen filim. yine de izlenebilir.

--! spoiler !--

adamın sevgili seçme olayı harika keşke bizde istediğimizi seçip kaldırabilsek *

--! spoiler !--
devamını gör...
tv 4 ün bel kemiği film. bu ve bir kaç film var adamlar bu filmleri yayınlıyor sadece evirip çevirip.

filme gelirsek 6. his çakması bir film.
devamını gör...
movie smart hd premium 2 kanalinda su anda turkce dublajli olarak oynuyor.
yapay zekayi kim seslendirdiyse resmen sesine asik oldum.

(bkz: her)
devamını gör...
kumral, sevimli, elinde gitarıyla modern bir seyyahı andıran güzel sesli abimiz.

detaylar için; let her go
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar