patates kızartması yapmayı bilmeyen kız

patates kizartmayi bilmeyen erkekten ne fazladir ne eksik. sen yorgan dikebiliyor musun da konusuyorsun eyy maco yazar? sizler kadinlari koleleriniz sandikca -bakin burasi cok enteresan- o kadinlar size birakin patates yapmayi, kabugunu bile cok gorecekler. oyuna gelmeyin kardeslerim.
bu tarz tahrik edici basliklari ben dahi acmis olsam cevabini veriniz.
biiz, kadinligin gerektirdiklerini erkeklerden ogrenecek degiliz, biiznillaaah!
devamını gör...
pek bir beceriksizdir. yahu artık bu tür sebze meyveler için soyacak var. bıçak zorlarına geliyor herhâlde neyse. bir tarafını da kesmeden doğramayı halledebiliyorsa zaten geriye pek bir şey kalmıyor. yağda kızarana kadar bekleticek. hadi bakalım.
devamını gör...
karbonhidrat yüklemesi olduğu için bilmemeye devam etmesini tavsiye edeceğim kızdır.ev arkadaşım bir kızartma biliyor mesela. eve ne alsam kızartma yapmaya çalışıyor. dolayısıyla kızartma bilmek kimseye bir şey kazandırmayacaktır. öğrenmek isterse de yarım saatini alır. kızartma dediğimiz şeyin tek püf noktası az karıştırmak hatta neredeyse hiç karıştırmamak. basit ve zararlı.
devamını gör...
sabahın 5 buçuğunda fırına gidip gevrek boyoz alıp gözüne az gelen, üstüne bir de aman yeğenlerim aç kalmasın diyerek yumurtalı ekmeğin yanına 3 4 patates kızartan bu bünyenin dalga geçeceği kızdır.

hahah hadi ordan beceriksiz!*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar