paten

#özgürler 

20 yıllık bir aradan sonra tekrar kullanmaya başladığım zımbırtı. istanbul gibi pistsiz bir yerde bahsettiğim şey buz pateni değil tabii, tekerlekli olandan. ki onu bile kayacak yer bulmak pek sıkıntı oluyor.

koca koca halinizle düşüp rezil olmaktan utananlara tavsiyem sakin saatlerde avm otoparklarında kaymaları. hayır yanlış anlaşılmasın ben de oralarda kayıyorum da utandığımdan değil otopark zeminleri bayağı iyi oluyor ondan. yoksa on numara beş yıldız kayıyorum yani.
devamını gör...
veletken kısa süre tecrübe etme fırsatı bulduğum aşırı eğlenceli tekerlekli ayakkabı. sonra uygun ortam olmadığından tirabizonun yokuşlarından yuvarlanmak istemediğimden uzun zaman rafa kaldırmıştım bu sevdamı. fakat hep aklımın bir köşesindeydi. dün kuzenlerimden biri yeni aldığı kaykayın fotoğrafını gönderip "sen de paten al birlikte öğrenelim sensiz yapamam bu işi" demiş. elbette kayıtsız kalmadım. bu hafta alıp hafta sonuna sahilde fırtına gibi eseceğiz. bakalım önce hangimiz kolunu bacağını kıracak, merakla bekliyorum...
devamını gör...
(bkz: roller skate)

6 tane yeğen olunca almaktan imanımı gevreten zıkkım. nasıl bi manyaklığa dönüştüyse 7-15 yaş arası bebelerin hangisine ne istiyorsun desem paten diyor. deli çıkacam. biriniz de kaykay deyin, uzaktan kumandalı araba falan deyin. ne oldu da birden herkes rüyasında görmüş gibi buna saldırdı akıl alır gibi değil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar