patron çocuğu

bazen gelip iş yerindeki çalıştığınız bilgisayarda uygunsuz sitelere girip daha sonra geçmişi siler böylece sözlüğe girmek için her seferinde kullanıcı adı ve şifreyi girmek zorunda kalırsınız. bazen de geçmişi silmeyi unutur, eş'oğlueşek!
devamını gör...
çoğunluğu insanlara karşı saygısızca davranır, görgüsüzdür ve en kötüsü de arada bir geleni değil de sürekli gelenidir, evlad olsa çekilmez..

suçlu elbette ebeveynidir, ona sağ solla gereksiz yere oynama, insanlara karşı saygılı ol denmemiş olabilir. bir iki kez çocukluğuna verilebilir lakin insanın da bir sabrı vardır değil mi?
devamını gör...
bazı türleri vardır ki genelde şirketi babasının çiftliği gibi kullanır. sen laboratuvar da bir lamba kırsan patronun kaşkar yukarı kalkar, bacak kadar çocuk bildiğin test cihazını oyuncak yapar ses çıkaramazsın. ah ah..

edit: zaten babasının çiftliğidir ya neyse.*
devamını gör...
çocukları çok ama çoooooooooook seven elemanların, sırf yağcılık olmasın diye uzak duracağı çocuktur. yani ben herhalde öyle yapardıım, aynı olayı öğretmenlerimin çocuklarını sevmemek suretiyle yapmışlığım var çünkü.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar