paul walker

hızlı ve öfkeli serisinde canlandırdığı brain o'conner karakteriyle ünlü olan 12 eylül 1973 california doğumlu aktör.
devamını gör...
hızlı ve öfkeli serisinde hızlı araçlarla ölüme meydan okuyup, gerçek hayatta bunu başaramamak. gerçi arabayı arkadaşı sürüyormuş ama ölmüş işte.
soğuk bir yapısı vardı filmlerinde, yakışıklı ama mütevaziydi, brain karakteriyle hafızalara kazındı, gerçi hızlı ve öfkeli haricinde pek de başarılı kariyeri yokmuş.
devamını gör...
oyunculuğuna söz edilmeyen fakat o kadar kaslı adam arasında ufacık kalan film setine giderken 6 filmdir reklamını yaptığı hızın (arkadaşının direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sebebiyle ) hayatına mal olmasına sebep olan adam
devamını gör...
bu adamin trafik kazasinda olmesi akil alir gibi degil yav. arabayi bi de kendisi suruyorsa inanmam oldugune aynali tahir gibi ya da polat alemdar gibi tekrar dirilir. olemez lan bu adam trafik kazasinda bir nesile bu adam ogretti cogu seyi.
devamını gör...
hours isimli katrina kasırgasında yaşananları anlattığı 2013 yapımı bir filmi vardır. bu filmi yakın zamanda izlediğimden belkide aramızdan ayrılmasına haddinden fazla üzüldüm. haiti depreminde zarar görenler için yardım vakfı kuran bir insanın neden kasırga mağdurlarını anlatan bir film yaptığını anlamak çok güç değil.allah yattığı yerde dinlendirsin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar