pazar akşamına kadar tv izlemeyin

“bize karşı çok kötü cümleler kuruyorlar; çok komik duruma düşenler var. onun için sizlere tavsiyem artık televizyon izlemeyin. hiç kimse oyundan dolayı bizim rakibimiz değil, biz milletçe biriz. onlar ne kadar ayrıştırsa ayrıştırsın biz tam tersini yapacağız. ne kadar ötekileştirirlerse ötekileştirsinler biz sarılmaya kucaklaşmaya devam edeceğiz. 23 haziran’da sizden isteğim herkesin oy kullanıp kullanmadığına bakın. kapı kapı gezin, demokrasiye sahip çıkın. bugün itibariyle söylüyorum ki, her şey çok güzel oldu. içimde öyle bir enerji var ki Allah şahit bana öyle geliyor ki hiç yorulmayacağım. bu şehirde yaşayan herkesi çok seviyorum. hem demokrasiye, hem de bu güzel cumhuriyete hep birlikte hizmet edelim.”

ekrem imamoglu
devamını gör...
haklı adam dün ofiste yaklaşık 9 saat ntv açıktı (lanet olası televizyonda başka kanal çekmiyor) ve erdoğan zehirlenmesi yaşadım resmen. akşam eve gittim, bi kanalda erdoğan bi kanalda süleyman soylu. adam da haklı olarak diyor ki tv izlemeyin, yalan ve iftiracılar dolu diyor işte haklı da.
devamını gör...
duyum über güvenilir kaynağını kullanarak attığı iftiralar yüzünden paçaları tutuşmuş bile... daha dur ekremcim, daha yeni başlıyor her şey... tüm o yalanların ve iftiraların, halkı ahlaksızca yanlış yönlendirmenin hesabını tek tek vereceksin yargı önünde...
devamını gör...
milletçe biriz vıcık vıcık kucaklaşarak maske kullanıp polislere valilere tavrını gördüğümüzde basitliği ortaya çıkan süper kahraman ekrem in ifadesi.
devamını gör...
(bkz: millet ne cigaralar içiyor)

yolsuzluk haberi yapılacakmış da ondan söylemişler.ana akım tv kanallarında tonla yolsuzluktan hangisini izlediniz?swh.

halkı ahlaksızca yanlış yönlendirmekten bahsedenler var ciddi ciddi.en tepedeki çıkıp "kandırıldık,ihanet ettik,yanlış yönlendirildik" diye günah çıkarana kadar "bu işte bir terslik var" bile diyemeyen tipler bunu söyleyenler.en basitinden kaç sene oldu daha "kabataşta bacımızın üzerine işediler"in hesabını veremediler.

tv'lerde adamın adını zikretmeye korkan tipler,veri tabanı kopyalanınca yolsuzlukları ortaya çıkacak endişesi ile "olağanüstü gasp"a başvuranlar söylüyor bunları

ne oldu?mansur başgan'ı da hapisle şunla bunla tehdit ettiniz.durdurabildiniz mi?

ha basitinden tv nin son günlerde yayınladıklarına bakalım:
(bkz: idrakı maali bu küçük akla gerekmez.külli akıl binali diyor)
(bkz: binali mi sisi mi)
(bkz: istanbul mu constantinople mu)

ciddi ciddi şu zırvaları haber diye izleyen adamlar koyunluktan bahsediyor ya.swh
devamını gör...
ben imamoğlu’nun sözünü bir tik daha ilerletiyorum: allah azıcık akıl fikir verdiyse hiçbir zaman tv izlemeyin. aga kusası geliyor insanın. medyacilik zaten bitikti ama şimdi salaklari daha da salaklastiriyor. uç tane birbirinin yandası yalaka haber kanalları izleyerek gelip ahkam kesenler her yeri sarmış. bunu salt akp yandası kanal icin demiyorum hepsi böyle. halk tv ne kadar rezilse a haber de o kadar rüsva. azıcık aklı olan ya yandası muhalifi hepsini izler gazete okur yabancı medya takip eder ya da hiç kanal izlemez.
devamını gör...
sosyal medyaya girin orada sol kemalist ağırlığımız var. ve tabi düşmanımızın düşmanı müslüman yancılarımız var. orada yalanlarımız gerçeklerden daha hızlı kabul görüyor.
devamını gör...
sörvayvır da mı izlemiyek gardaş?

ciddi ciddi çukur türk siyasetinin ve angaje medyasının ben ve benim gibi milyonlarca insanı tv8 ve çocuk kanalları haricinde tv izlemeyen insanlar haline getirdiğini sanıyorum veya "alemi nasıl bilirsin" sorusuna "kendim gibi" diye cevap veren fıkra bektaşisi benim.
devamını gör...
bugüne kadar ana akım medyanın elinden kimse kurtulamadı, cemal kaşıkçı olayından daha beter patladı o görüntüler, bu iş artık bitti bay ekrem, kucaklaşmaya devam
devamını gör...
akplilerin, milletin üreme organına koyacağız diyen mehmet cengiz gibilere peşkeş çekilenlere ses çıkarmayıp, yolsuzluk edebiyatı yapmaları epey ironik. dinime söven müslüman olsa hesabı. ulan chp 100 yıl iktidar olsa bu kadar yiyemezdi, bırakın bu yolsuzluk karşıtlığı ayaklarını. insanda biraz şeref olmalı.
devamını gör...
yalan söylemekten, iftira atmaktan dili pörsümüş adamın çağrısı. bir de Allah bu adamdan yanaymış. bunlar ilah diye mr kamala tapıyor ya ondandır. ilahları antrikot ekremden yana.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar