ibretlik diyalogtur.

teyze pahalılık da olsa tayyip'ten vazgeçmem diyor. hatta başkası gelse pahalılık daha da artar diyor. ama asıl bomba kemal kılıçdaroğlu ismini duyunca. teyzenin yok anam yok deyip arkasını dönüp gitmesi ibretlik.

(bkz: mehruze keleş)

devamını gör...
bu teyzenin de linç edilmesi gerekiyor ve inşallah bu görevi üstlenen hümanist solcu kardeşlerimiz umarım geç kalmamışlardır. çünkü ben linç edersem teyzeyi çiçeklere boğarım. bizim tarzımız bu kardeşim. bir anadolu insanını bir anneyi sırf siyasi düşüncesi yüzünden yobazlıkla suçlayıp, çomar lakabı takacak kadar omurgasız değiliz elhamdülillah.
devamını gör...
bu tarz teyze ve dayılarla olduğunda şaşırmadığım diyalog. hadi bunlar eğitimsiz ve sorgulamayan, belli motivasyonlarla biat eden kitle. bu kafada gençler var, çalsa da oyum tayyip'e, ekmeğe muhtaç olsak da oyum tayyip'e diyen. arkadaş bu adam en nihayetinde siyasetçi, ülkeyi iyi yönetemiyorsa oyunu vermezsin. başka oy verecek kişi bulamıyorsan da tavrını belli eder ve oy kullanmazsın. bu zihniyet devam ettiği sürece, koşulsuz şartsız oy verdiğiniz sürece ülke asla daha iyi olmayacak.
devamını gör...
gayet samimi bir şekilde gerçekleşen diyalog. teyze olabildiğince açık sözlü, imamoğlu ise bir o kadar naif ve kibar. özellikle böreğinizi, ketenizi yiyip çalışacağım sözüyle.
devamını gör...
işte olay budur. maymun artık gözünü açtı, kim kime oy vereceğini çok iyi biliyor. ne diyor teyzemiz, biz suriyelileri kabul ettik ama bizi kimse kabul etmez. olay aynen böyledir.
devamını gör...
chp'den zerre hazzetmem ama bu vidodaki gibi akıl tutulması yaşayan insanlardan tiksiniyorum.her yerdeler. saf cehalet.
bir 50 sene bu ülke düzelmez. üretmeyen sorgulamayan koşulsuz biat eden bir toplum buyurun malezeme bu.dıj güçler bizi kıskanıyor evet. arda kıs kıs da gülüyorlardır. unutmadan, sülalem tayyibe oy verir. ondan önce de ecevite atmışlardı. bu kadar da lümpenler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar