pazartesi sendromu yaşamayan insan

benim aynı zamanda. eskiye nazaran çok daha yoğun bir işte çalışmama rağmen yaptığım işi ona göre çok daha sevdiğim için böyle bir sendrom yaşamıyorum çok şükür. yoksa eskiden daha pazar günü hissetmeye başlardım pazartesiyi de sendromunu da.
devamını gör...
bu dönem bu sendromu yaşamayacağımı zannederdim. ta ki tez muhabbetine kadar.

pazartesi günlerim boş, dersim yok. lakin tez raporlarını yazmayı hep son güne bıraktığım için pazartesi günü benim için yumurta kapıya dayanınca yaşanılan cebelleşme günü olarak sendrom haline gelmeye devam ediyor.
devamını gör...
(bkz: ev kızı)

zamanında en sevdiğim hocanın dersi olduğu için yaşamıyordum bir süredir de ev kızı olduğum için. aslında sonsuz tembellik yapmak çok güzel ama yaşama amacın olmuyor sözlük o kötü. öyle evdeki herhangi bir eşyadan farkın kalmıyor yani. gerçi eşyaların bile bir kullanım amacı var bende o da yok.
devamını gör...
dersi 2'de başlayıp 3'de biten kardeştir. üstelik gideceği ders yoklamalı olmadığı gibi sınıfta dinlemesi çok da elzem değildir anlamak için.

ben mi? sabahın 9.30'unda 3 saat sürecek olan bol tartışmalı, beyin fırtınalı, beş kişilik bir doktora dersinin stresini yaşıyorum. öyle bir ders ki, bittiğinde rahatlamak yerine bir sonraki haftanın pazartesi sendromunu yaşamaya başlıyorsunuz. dolayısıyla her anınız sendromlu geçiyor. doktoranın şanından diyor bazıları ama başta bana böyle bir bilgi verilmemişti. * *
devamını gör...
sosyal medya ile ve onun müellifleri ile pek ilişiği olmayan kimse olabilir. birilerinin yaşadığını iddia ettiği ve bu iddia ile yaydığı bir şey zira bu sendrom
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar