ped reklamları

regl olayını çok eğlenceli bir şeymiş gibi gösteren reklamlardır.. hep şen şakrak kızlar.. gülüyorlar, eğleniyorlar.. baba, hani benim pisküvedfghjklş... yok, daha neler! ama bir sıkıntı var bu reklamlarda..
devamını gör...
bu reklamlardaki kadınlar reglin eğlenceli olduğunu, mutlu hissettirdiğini falan anlatmak istemiyorlar. bakın bu pedi kullanırsanız reglin rahatsız edici tüm etkilerinden kurtulursunuz demeye getiriyorlar. ama siz yine de çok inanmayın tabii.
devamını gör...
bu reklamlardaki kadınlar ve arkadaşları arasındaki ilişki arkadaşlıktan çok lezbiyen ilişki gibi görünür.
reklamları yapanların erkek olduğunu bu şekilde anlayabilirsiniz sayın yazarlar.
devamını gör...
duracell reklamı gibi. mevcut markayı kullanmadan önce sınıfın sümüklü sivilceli kızı sonra x markayı kullandım:

-gücüm yüzden iki yüze çıktı ben artık o eski kız değilim, indir o elini, güçlü yanımı daha görmedin, alırım ense traşını, çocukda yaparım kariyerde tarzı yaklaşımların çokca gördüğümüz saçma reklamlar.
devamını gör...
bir ped aldım hayatım değişti kıvamında reklamlardır. ped lan altı üstü ne kadar süpersonik bir kadın yapabilir ki seni?

molped in bi ara baya gündeme düşmüştü; delikanlı kızlar molped kullanır diye. kadına özgü bir şeyi bile erkeklik, adamlık üzerinden vurgulamışlardı mesela. hatta reklamında nil erkoçlar(delikanlı kız) tuba büyüküstün hülya avşar vardı.orkid nil karaibrahimgili kullanırken kotex demet evgar ile reklamlarını sürdürüyor.

çok çok eskiden diş macunu reklamları yumurta testi ile yapılırken yani, ped reklamları da mavi su testleri ile yapılıyordu.

o kadar işsiz değilim aslında oturup niye yazdım bu kadar şeyi bilemedim.


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar