pedofili

henüz ergenlik dönemine girmemişŸ ya da ergenliğŸin en başŸlarında olan çocuklara cinsel meğŸili olan insandır. bu şŸahıslar bir güzel ıslatıldıktan sonra budaklı meşŸe odununun önce budaklı sonra budaksız tarafıyla yarımşŸar saat dövülmelidir.
not: burdaki meğŸil sapkınlık derecesindedir. sapık. çok sapık çok...
devamını gör...
halk arasında sübyancı diye bilinir.

alacakaranlık serisi başkahramanı edward'ın olmakla suçlandığı durumdur. malumunuz edward 100 yaşını aşmıştır. aşık olduğu bella ise daha onyedi onyedi onyedidir. dolayısıyla bu elemana internetteki bir takım topluluklar pedofili damgasını basmıştır. yazıktır, günahtır. edward'ın ruhu 17dir yahu. o yüzden gerçekten pedofili sayılmaz.

He ayrıyetten prison break'ten t bag'i gönül rahatlığıyla bu gruba dahil edebiliriz. adam uslanmaz pedofilidir zira.
devamını gör...
cogu dindarın muzdarip olduğu sapkınlık.

yani herhalde öte tarafı falan çok düşünmelerinden olsa gerek. tabii tomurcuklanmamis memeli küçük kız cocuğu hurileri bol bol hayal etmekten..
devamını gör...
pedofili ya da sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları cinsel açıdan çekici bulması ve onlara cinsel eğilim duymasına neden olan psikoseksüel rahatsızlığa verilen ad.
devamını gör...
1 yaşındaki çocuğa tecavüz eden iblisin hastalığının adıymış. başlarım lan öyle hastalığa. bunun adı iblisliktir ve cezası recmdir. lakin ömür boyu devlet besleyecek ilk aflada çıkacak ona yanarım.
devamını gör...
yaşı küçük kız ve erkek çocuklarını cinsel anlamda istismar eden sapık bünyeye verilen addır. tedavisi olmayan bu sapkınlığın tek ilacı hadım edilmek olup, bu suçu işleyip ceza evlerine giren insanlara dünyanın her yanında kötü gözle bakılıp kötü muamele edilmektedir.
devamını gör...
4-5 yaşındaki kızı örtmenin temelinde yatar.
bak hastalıklı ruh, sen sabi sübyana bakar azarsın, tüm erkekleri öyle sanar, namusum azalmasın diye evindeki kızı örtersin.
yapma bunu kuzum...
devamını gör...
ergenliğe erişmemiş, küçük çocukları baştan çıkarma, onlarla sevişme ve cinsel birleşme yapmaya zorlayan hasta ruhlara verilen isimdir.
devamını gör...
tam olarak mağdura ait bir yaş sınırı yok. 11-13 ve daha küçük diyor çeşitli kaynaklarda. şimdi 14-15 yaşındaki bir kız veya erkek çocuğa meyleden bir insan evladı pedofili değil midir? bu isteğin yaşları eşit veya yakın insanlar tarafından gerçekleşmesi pedofili değildir. 13 yaşında kadın ve 15 yaşında erkeğin cinsel açıdan yaklaşması erkek için pedofili sayılmaz. erkeğin daha büyük yaşlarda olması icabet eder. tabi bunların sınırları kesin değildir. kişinin ne istediği bilinmelidir. cinsel arzu veya bir aşk. çok küçük çocuklara duyulan aşk da masum değildir. sonuç olarak biraz pis bir konu. yalnız insanda diğer insanlara karşı güven bıraktırmayan bir şey.

fakültede cinsel istismar dersi gördüğümüzde arka sıra olarak hepimiz ağız dolusu küfür etmiştik. gerçekten hala helak olmuyorsak sebebi var.
devamını gör...
sübyancılık, yetişkin bir kimsenin ergenlik öncesi çocukları veya ergenliğe yeni girmişleri cinsel açıdan çekici bulması ve cinsel eğiliminin çocuklara yönelik olmasına neden olan psikoseksüel rahatsızlık. bu durumdan muzdarip kişilere pedofil ya da sübyancı denir. bu ...fili gillerden bi kaç tane daha olacaktı(bkz:kanofili)(bkz:aelurofili)(bkz: nekrofili)
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar