kaynağı önce şu köşeye bi koyalım. kaynak muhafazakar the daily caller'da da vardı linki bulamadım.

ya çok uçuk kaçık demeyin, batının 10-15 sene arkasından geliyoruz. artık i*nelerin sokakta serbestçe öpüştüğü çarşaflıların linç edildiği ülkeyiz. 2030da ekşi sözlük kalırsa pedofili başlıklarında "insanların çocuklara sevgi göstermesini neyini yadırgıyorsunuz çomarlar" tadında entryler en beğenilenler olacak.

i*nelerin bize eşcinsel deyin talebi gibi pedofililerin de bize map (minor attracted person) * deyin diye bir talebi varmış. bazı ülkelerde bayağı bayağı örgütlenmişler.

lgbti temsilcileri de pedofililerin kendi organizasyonları içinde yer alma taleplerine sert çıkmış, Allah yoktur diyen ateistleri döven satanistler tadında bir olay. hepiniz sapıksınız lan işte niye kavga ediyonuz?

edit: the daily caller
devamını gör...
kıyamete adım adım yaklaşmakta insanoğlu.

masumiyet iğdiş edilmekte.

lut kavmi mevzusu iyice anlaşılır hale gelmekte. adamlar meleklere hallenmişler. pek fark yok bence.

bu sapıkların cinsel uzuvlarının yok edilmesi iyi bir yöntem olabilir.

ek : bu entrynin benden dolayı eksilendiğini düşünüyorum. bu sözlükte böyle bir sapıklığı destekleyecek bir lavuk olduğunu sanmıyorum, bu kadar da değildir.
devamını gör...
kabul edilirse şaşırmayacağım taleptir.

yasakçı, özgürlükçü olmayan bireylerin, nedense bu bayrak göründüğünde "inanılmaz seviyede insancıl" olabildiklerine şahit oluyorum. olay kendi yazdıkları çizdikleri kurallara gelince "aman yasak efendim canım yasak efendim" ama toplumun ahlaki ve etik kurallarına gelince "hepimiz sevgi tomurcuğuyuz, sebastian senin ne hoş toton var" demelerini normal görüyorlar.

yok aga yok, istemem kalsın. ben sevgi tomurcuğu filan değilim.
devamını gör...
ortamlarda, sosyal platformlarda da bunlar ve bunların yılmaz savunucuları, "ama islam dini pedofiliye, enseste önayak oluyor!" derler. çünkü gözü bağlı, dengesiz ve hadsiz kişilerdir bunlar. artık nasıl bir paradoksal döngünün, hayatın içinde yaşıyorlarsa.
devamını gör...
yıllar önce özellikle hollanda’daki pedofil sapıkların kendilerine toplumca yer edinmeye çalıştığını “bu bizim zevkimiz kardeşim, bizi böyle tanıyın” mealinde örgütlendiklerini bir tv’de izlemiş ve “eyvah” demiştim. organize olurlarsa önce avrupa’da kabul edilir, sonra sıra buraya gelir diye korkmuştum. maalesef mağdur insanın bütün bir hayatını mahveden, ömrü boyunca yakasını bırakmayan bu lanetli işi yapanlar “daha ne gibi bir b*k yiyebiliriz” diye düşünmüş olmalı ki şimdi de abd’de rezilliklerine yer arıyorlar. abd zaten maalesef lut kavmi’nin çok rahatça yer bulabildiği bir yer. artık bakalım daha ne rezillikler göreceğiz.
ayrıca,
(bkz: acilen başımıza taş yağmasını gerektiren durumlar)

edit: ilk yazdığımda abd yerine ingiltere yazmıştım, düzelttim.
devamını gör...
işi insanoğlunun doğasına, özgürlüğüne, vicdanına, ahlak anlayışına bıraktığınızda ne tür rezillikler yaşanabileceğinin ispatı olan olay.

sen suyunu çıkarıyorsun insanoğlu. senin hadsizliğinin, azgınlığının, vicdansızlığının sonu yok. işte bu yüzden dünyanın, senin adalet anlayışına göre değil de Allah'ın koyduğu kurallara göre yönetilmesi gerekiyor. sınır yok, had yok, korku yok, istismar var, ahlaksızlık var... profil fotosunu gökkuşağı efektlerine boyayanlar da onloron torcoho onloron kororo diye bayrak sallamaya devam etsinler, kutlasınlar bu haberi...
devamını gör...
lgbti; erkek ya da kadın olsun farketmez, sağlıklı olsun da her türlü sevişirim.
pedofili; benim favorim çocuklar, böyle de şerefsizim.

lgbti'nin yetkili ekibinde olsaydım kesinlikle böyle bir şeyi kabul etmezdim. * kötünün kötüsü diyeceğim de bu bayağı kötülüğün efendisi gibi. öte yandan lgbti de bir durup düşünmeli, neden başka bir topluluk ya da örgüt değil de bizi tercih ettiler diye. e ama bu çok açık, siz normal değilsiniz. cinsiyet değişimi hep dediğimiz gibi tıbben ve biyolojik olarak gerekli ise kimse buna ses etmez. mesela çift cinsiyetli doğanlar, bu kişiler bu konuda seçim yapmak zorunda kalır. ama siz bayağı bayağı doğanın süregelen kaidesine karşı çıkıyorsunuz. üstelik çoğunuz da mutluyum ayakları yapmasına rağmen gerçekten mutlu değil, değil, değil! ama bak içimden pedofililerin bu isteğine karşı kötü bir ses yükseliyor da diyor ki; umarım kabul görünürsünüz de cinsel yaşam tercihi adı altındaki o mavinin maviye, pembenin pembeye meylettiği ve ulu orta iğrenç eylemlerinizin, herkes tarafından; mâbâd karıncalanmasından başka bir şey olmadığının farkına varır...
devamını gör...
bu tartışma yıllardır yapılıyor, yeni bir şey değil. dünyanın her yerindeki ahlakçı muhafazakar taife ise lgbti hareketini şeytanlaştırmak için kullanıyor. yetişkin iki kadının birbirleri ile kurdukları cinsel yakınlık ile iki yaşındaki bir bebeğin tecavüze uğramasını aynı şeylermiş gibi göstermeye çalışıyorlar, çünkü toplumun sinir uçlarına en iyi bu şekilde dokunabileceklerinin farkındalar. çocuklar umurlarında değil. ahlakçı sıçan suratlılar her yerde aynılar.
devamını gör...
hormonal bir vakıa olan eşcinselliği muhafazakârlık yahut dini sebeplerle hor görmek nere, aklı ermeyen çocuklarla cinsel ilişkiyi mazur görmek nere. ikisini aynı kefeye koymak bile zihinsel özür gerektirir.
devamını gör...
ateizmin doğurduğu ahlaksızlık adım adım halka yediriliyor. sıcak suda yavaş yavaş haşlanmaya devam. ileride pedofili olmak da bir hak olarak görülecek ve annesiz babasız çocuklar bu sapkınların arzularına meze olacak.

lgbt denen oluşum dinî ve ahlâkî bütün duvarları yıkmak için kullanılan bir araç. bu oluşumdaki sapıkların çoğu zaten çocuk istismarcısı tipler. artık bu yavaş yavaş açığa vurulacak.

bir sonraki adımı ensest ilişki özgürlüğü olacak olan talep.
devamını gör...
üstteki yazar da ifade etmiş bir sonraki aşama ensesttir. bunlarla mücadele gittikçe zorlaşıyor. bundan muhafaza olmak için sanırım kendi çevremizi ikna etmek ve neden zararlı olduğunu anlatmak zorundayız.
devamını gör...
"ateizmin doğurduğu ahlaksızlık" sebebiyle meydana geldiğini iddia edenlerin olduğu suç ve ahlaksızca teklif.
şimdi bi ateist de dese gidelim hapishanelerdeki tecavüzcülere, pedofililere, tacizcilere hangi dine inandıklarını ya da inançlı olup olmadıklarını soralım. sizce sonuç ne çıkar.
siz görmezden geldikçe, suçu başkalarına ihale etmeye çalıştıkça bu yara derinleşecek, haberiniz olsun.
devamını gör...
lgbti denilen zillet örgütü kapatılmadıkça ve ülkedeki faaliyetleri yasaklanmadıkça, yaptıkları, yaşadıkları rezillikler üzerine daha çok yazar çizeriz diyeceğimiz durumdur.

bu konuda az bişi faşist olmanın kimseye zararı yoktur.

sözüm ona bu tipler ve bu tiplerin destekçileri, az bişi yetki ele geçirince en baba yasakçı olurken, bu tip dehşet verici iğrenç olanlara ses çıkarmazlar. iki yüzlülüğün dik alası ve (bkz: mahmut tanal) paradoksunu yaşamaktadırlar.
devamını gör...
ensesti de aldılar mı tam olacak olan oluşum.

sonra itiraz edenlere ne diyeceker;
bu gizli pedefoli

bu filmi daha önce görmüştük. iğrençtir, adım adım gelmektedir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar