pegasus

mitolojide herkül'ün atının adı.
bilgi tazelemek için google'dan baktım bir rivayete göreymiş. fakat çizgi film olan herkül'de zeus herkül'e hediye olarak veriyordu bu atı. yani kaynak: disneyland.
devamını gör...
pegasus oyuncak adı altında (kısaca pegasus diye anılır) istanbul beşiktaşta masa üstü savaş oyunlarının oynandığı güzide mekan
devamını gör...
ilk başlarda iyiydi ama sonradan cıvıtan hava yolu şirketi. bagaj parası sonra uçakta ikramlara para alması ile beni sinir etmiştir. bide rötarlı uçuşlar kısmına hiç girmim.
devamını gör...
beşiktaşta warhammer fantasy ve 40k figürlerini temin edebildiğiniz alt ve üst katlarında masa üstü savaş oyunlarını oynayabildiğiniz ayrıca italery maketlerinin türkiye distribütörlüğünü yapan güzide mekan.
devamını gör...
kıbrısta öğrenci olduğum dönemlerde sıklıkla bu firmayı tercih ediyordum. biletleride ucuzdu. lakin her binmemde bi hatim indiriyordum diyebilirim korkudan. lakin pilotlarının tewcrübeli olduğunu sanıyorum.

çünkü çok şiddetli bir türbülansa girmiştik, hatta gaz maskeleri falan açılmıştı, uçak irtifa kaybetmeye başlamıştı - şehadet getireyim dedim lakin getiremedim, demekki imanım tam değil, dilim dolaştı çünkü- pilot bi şekilde bizi sağ salim indirmişti. öylede bi anım anlatayım dedim.
devamını gör...
yalancı şirketlerden birisi daha. uçuç fiyatı 71.00 tl yazıyorlar internet sitelerine. almak için bir iki adım ilerlediğinde biletin son fiyatı 100.00 tl oluyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar